Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
0
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
1
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
FC STEAUA CEFURA CU ARBITRII S.A.
Esti simpatic pasarica.
du-té-n mórtíí má-tíí de caldárar spúrcát ... tu cand ai iesit de la maternitate deja furasei 22 de suzete ...
Tot nu scapati de STEAUA. Stati linistiti.
Voi va plictisiti vreodata de furat? Animalelor!
Comunicatele acestei mizerii dr puscarias,sau ale slugarnicilor argaseala sau dukadam nu mai fac 2 bani si mu mai au nici un fel de credibilitate.Ce nu inteleg de ve ciorobeii din mahala care sunt ca retrogradatii vorbesc aici si nici de ce maidanezii din groapa schelaleie pe aici stiind de problemele lor?
FCSBuzau
: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Adica ... ce v-am spus eu ... inca de acum 3 luni si ceva .... dupa hot iccj! ...:))
..adica functionari ai societatii aeronautice (romane) deghizati-n cavaleri ai fluierului..cred ca asta este secretul Ju 87(Stuka).. :-);-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.