Alte știri din fotbal
S-a luptat cu FCSB și FC Botoșani în acest sezon și dă un verdict năucitor înaintea barajului: „N-au rival!”
0
A trecut prin „malaxorul” de la FCSB și a dezvăluit cât de toxică e atmosfera creată de criticile lui Gigi Becali: „Îți asumi când mergi acolo”
1
„Câte meciuri ați aranjat?” » Întrebat frontal de Ovidiu Ioanițoaia, Gheorghe Ștefan a recunoscut mecanismele „Cooperativei”
1
Fostul antrenor de la FCSB nu crede că Marius Baciu e soluția pentru depășirea crizei: „Mă abțin”
1
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali și Valeriu Iftime au discutat înainte de semifinala pentru Conference League: „Era binedispus”
0
Despărțire?! Maurizio Sarri, mesaj clar pentru patron: „Nu sunt mulțumit, n-am fost ascultat”
0
Haos total la derby » Ultrașii au capturat un steag al rivalilor și a ieșit o bătaie ca-n filme la care au participat și jucătorii ambelor echipe!
0
Ținta ascunsă a celor de la Inter. Brazilianul la care visează clubul lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Lidl vinde cu 100 de lei un aparat adorat de copii și părinți, ideal pentru ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cum împarte statul sărăcia prin noua lege a salarizării bugetare. Bogdan ...
Libertatea
olteni ingusti la minte . Voi nu stiti nici macar sa coborati din tren. Trebuie sa va anunte pe care parte este peronul!!!!!!!!!!!!!Hai pa si salu-tu-v-as
Banii aia sa ii dea jucatorul nu clubul. Dorel i-a luat, tot el sa ii dea inapoi. Craiova l-a dat gratis, atunci Dorel sa vina gratis inapoi. Si sa mai aduca si milionul de Euro fiindca a jucat la Steaua desi are o clauza contractuala care spune ca nu are voie sa faca asta. Eu zic sa-i facem contract lui Dorel pe 3 ani si sa joace fara nici un ban ca sa isi plateasca datoria fata de club.
DOVADA CAMATARIEI FACUTA CU BUCSARU, L+A LUAT GRATIS SI ACUM VREA LOVELE... OIERUL TOT OIER
"Am zis că aşa e frumos, să-i transmit felicitări pentru că a debutat cu o victorie la Universitatea Craiova. N-am primit din partea lui nici măcar un răspuns la acest sms", a spus tehnicianul Stelei. Pai Piti a acceptat sa antreneze stiinta ca sa se razbune pe jiji si pe steaua...si tu vrei sa-ti raspunda la sms, hahaha...olteanul la cat de orgolios e nici macar n-o sa te mai salute.
pt catalin777 e lasat sa plece , gratis, chiar daca e sub contract cu steaua, deci nu vandut. normal i se cere inapoi banii de semnatura pe care i-a primit . nu cred ca e normal sa ramana cu ei daca vrea sa plece .
nu steaua vrea sa-i ia. e vorba de craiova
e handicapat aci il cheama fc_oltenia_craiova am si eu rugaminte scotetil de saitul asta
eu zic ca ar trebuii si un atacant moraes de la bistrita daca vrem sa terminam pe un loc de cupa europeana
Avand in vedere ca in primul meci va scos din "apa" ar trebui sa-l lasati sa plece. Daca tot a venit Ilie si nu mai are nevoie de baiat nu aveti de ce sa-l mai tineti la echipa.
Frumos ar fi ca Dorel sa inapoieze banii ciobanului. Va dati seama ca ar fi si o lovitura de imagine, dau 100 000 ca sa joc la Craiova ... Suporterii l-ar ierta mai usor. Sa dea Dumnezeu sa fie bine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.