Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Noul antrenor al Stelei, va fi... tot Reghe/Regheblat/Reghe Talent/Zeghe, asa cum il stim cu totii. Telenovela, va mai dura maxim o saptamana!
el o are pe sora lu Stanga, Palmuela :))
ce vorbesti..pai nu-i fac fata o armata de psihologi si psihiatrii deodata :))) baaa,el este alesul,ce draq :))
: ))))))))))) Corect !
Te simti contzarane insolvent?
Ciobanul era tzakanit mai demult, acum dupa aventura din House of tehe Devil s-a tzakanit de tot !
Tu cate neveste ai? :)
.>) stii ce ma amuza ? cand avem Binele cu noi, spunem : Doamne ce Rau mi-e ! cand "Raul" dispare, adica de fapt Binele, ne dam seama si spunem : Doamne, mi-e atat de Bine de nu mai pot, da-mi Raul ala inapoi !..))
El a mai transmis si in urma cu vreo doi ani ca-l intereseaza doar banii. De ce crezi ca multi il contesta, ca multi nu merg la stadion, etc.?
Tu chiar ai avut impresia ca omul a fost vreodata normal la cap? ma,nu-i este usor,un razboinic al luminii are lupte grele de dus :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.