Alte știri din fotbal
Nu înțelege ce s-a întâmplat în Hermannstadt - Voluntari: „Chinuială! Nu aveam voie”
0
Dorinel Munteanu a anunțat o nouă absență la returul barajului: „Are nunta programată atunci”
0
Florin Pârvu, după thriller-ul cu Hermannstadt: „Nu s-au apropiat de poartă”
0
Primul refuz pentru Daniel Pancu la Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Ce făcea Declan Rice în timp ce Arsenal câștiga titlul în Premier League » Saka a râs de el: „Hilar!”
0
Bruno Fernandes a scris istorie în Premier League » Recordul stabilit de căpitanul lui Manchester United
0
Ales cel mai bun jucător de la Celta Vigo, Ionuț Radu și-a clarificat viitorul: „Așteptăm cu nerăbdare”
0
Gest disperat în afacerea Real Madrid - Jose Mourinho
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
„Este manipulat de Iran ca un bleg”. Democrații americani îl desființează ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
Becalii s-a inteles cu Rapa.........daca era jucator de fotbal, la fel si restul echipei Campioane LPF Otelul, acum ar fi jucat intr-un campionat serios de fotbal. De ce? Pentru ca au jucat in Liga Campionilor, cea mai mare piata. Rezultatul il stiti......identificati motivul........adica lipsa de valoare fotbalistica.
jiji se oftica Maxim ca la cat banet are poate fi refuzat :) Asta inseamna sa ai caracter :) Si pana la urma, da si maxim o buca, ce-l freaca grija pe jiji ce face omu' :)
Dorit de DINAMO si transferat de STEAUA. Suna cunoscut....
ei jiji, ca de obicei n-ai inteles nimic! s-a suit in masina, vine la tine la palat si o schimba cu o caleashca din prima de instalare si de abia dupa aceea o suna pe pamfile... nu ca tine, de zicea soacra-ta pe vremuri: maica, iar suna cu taxa inversa iaurgiul ala, acceptam convorbirea?
cum sa primesti frate 6 like-uri la commentul asta??
Sunt cei mai buni :)))))))))))))))))))))))))
moare ciobanu` de ciuda ca n`a vrut asta sa semneze :))))
gigica are dreptate la faza asta. ei platesc pana in vara un jucator de la echipa a doua in loc sa ia niste bani pe ei. daca otelul era pe 2-3 si se batea cu steaua la titlu, intelegeam, dar asa .. n'are nicio logica ce fac ei, cu atat mai mult cu cat rapa a semnat deja contractul, nu mai poate negocia cu nicio alta formatie. singurul aspect pe care il cred este ca otelul vrea sa forteze mana stelei sa obtina mai multi bani. acum sa vedem ...
pentru dinamo,parcursul in cupele europene se termina de SF Ilie sau,in cel mai fericit caz,de SF Maria......credinciosi oameni!
Grigoras e un antrenor care l-a ajutat foarte mult.Tu crezi ca nu o sa joace sub Pustai?Hai ma ce naiba vorbim aici.Eu credeam ca e plictisitor sa vorbesti doar ca sa spui ceva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.