Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Eu sper să îl vândă,și nu doar pe el. Ceea ce surprinde este conceptul lui Gigi: cumpăr,îi cresc,valoarea urcă,îi vând....și o iau de la început! Fără rezultate notabile în Europa va rămâne mereu în acest cerc,să nu zic că va rămâne cu cercul!
E veche. Sau numa acu ai înțeles-o?
hudsonriverblue.com aia, e a lui Annamaria Prodan?Puah!
Cica sapa arheologii nemti, sapa, sapa ... dau de niste resturi de cupru ... eee, stramosii nostri aveau telefon! Sapa japonejii, sapa sapa ... dau de niste urme de sticla. Daa baah, da' ai nostri aveau fibra optica!! sapa si romanii, sapa sapa ... si tot sapa ... nu gasesc nimic ... concluzia: ai nostri aveau 5 G (de la Huawei, desigur), bah!!
Da prostea, iti trimit fluturasul de salariu de 'postac'? Te bagi si tu? Hai, ca astia la USR platesc mai bine ca pesedeu, iei 70 in loc de 50 :)))))))). --- Sa faca astia ce vor cu antenele lor, eu aseara ma refeream *** care spuneau ca 5G cauzeaza cancer si simptome de covid19! Dar e IREAL cat de departe poate abera mintea ta de constipationist :)))))))). Dar de Amazon ce stii? Am vazut ca mi-ai aratat niste cifre faine, aia cat platesc la postare? Sau daca devii afiliat, cum trebuie sa procedezi? AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA ... Q.E.D oameni buni, ce face antena 3 si psd din oameni. Postaci, ferme, conspiratii, tot tacamul :))))))))))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-ti trebuie prea multa minte atunci cand repeti, fix ca un robot, aceleasi ineptii, ani de zile! Problema intervine atunci cand ii scoti din zona de confort! Atunci e jale mare!!:))
MA PROSTEA, ARGUMENTUL MEU E LOGIC, SIMPLU, IMPOSIBIL DE REFUZAT: In Romania anului 2020 tehnologia 5G NU FOLOSESTE LA NIMIC. ZERO, NADA, NIENTE, RIEN DE RIEN VORBA CANTECULUI :))) Deci in mod logic faptul ca unii platesc postaci dezgustatori ca tine sa ne spuna ca acum-acum, repede-repede TREBUIE SA NE PUTEM ANTENELE 5g este SUSPECT CA NAIBA PENTRU OICE OM CARE GANDESTE CU CAPUL LUI :))) E simpla socoteala, daca lucrurile erau asa clare si nu era nici un pericol erau de mult puse in Japonia, in SUA, in UK etc etc . NU STATEAU MA AIA SA SI LE PUNA ROMANII PRIMII. De-aia esti un postac ticalos, vrednic de tot dispretul nostru, care mananca o paine inimaginabil de murdara. MARS MA!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne fereste roja de asa ceva.. cand se loveste omul prostanac cu tehnologia, e de rasul lumii :)))). Si catalynn aseara se blocase, atunci cand l-am intrebat de ce peluza Sud a ramas infratita cu Sector G, care o sustin pe CSKA Sofia (echivalentul FCSB din Bulgaria), in timp ce ei injura echipa armatei CSKA 1948 Sofia. How ironic is that? :)))
Poti sa faci cancer si de la radiatiile solare, sunt si furtuni solare cu radiatii mult mai intense care ating Pamantul periodic, dar tu mori de frica 5G =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). ESTI IREAL DE PROST!!! =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Are el internet gratuit, la viteza maxima, in salon? Are!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.