Comentarii (89)
adriann_
adriann_  •  15 Iulie 2020, 18:56
Postat de roja.azul pe 15 Iulie 2020, 18:23

Ce decizie mai, nebunache, tu nu intelegi ca reclamatia nici macar nu a fost pe odinea de zi a Federatiei ? Oricum, exact cum au reclamat si frustratii din PCH, Federatia s-a antepronuntat si a transmis ca se va judeca dupa regulamentul disciplinar si nu dupa ROAF! HAHAHA....

Lasa ma fraiere ce visezi tu noaptea ca s-ar fi antepronuntat FRF, in realitate a fost o chestie "pe surse" poate-poate nu baga astia de la Dinamo memoriu :))) Smecheria ciobaneasca n-a tinut.

irldawe
irldawe  •  15 Iulie 2020, 18:52
Postat de roja.azul pe 15 Iulie 2020, 18:41

Ahaaaa, tu mi-ai sters comentariul!!:)) Esti angajat, deci!:)

aha ,bine a zis jj ,Doamne iarta-i !:))

irldawe
irldawe  •  15 Iulie 2020, 18:50
Postat de cici.beecalie pe 15 Iulie 2020, 18:42

FCSB = Patron condamnat, Presedinte de Club condamnat, sef de galerie condamnat! Fac pariu ca peste 80% din simpatizantii fcsb sant cu condamnari. O rusine de echipa fara identitate fara stema fara stadion fara suporteri. Un mare NIMIC

noi facem pariu ca esti prost si sigur castigam !:))

cici.beecalie
cici.beecalie  •  15 Iulie 2020, 18:43
Postat de markksson pe 15 Iulie 2020, 18:39

JIJI, cerseala a fost cand ai mers tu la TAS ca sa furi titlul Viitorului.

Era la misto, nasul si finul stiu de ce

roja.azul
roja.azul  •  15 Iulie 2020, 18:41
Postat de irldawe pe 15 Iulie 2020, 18:34

nimic nou ,jiji pe banda ,asta prinde la frustrati ,se stie!:))

Ahaaaa, tu mi-ai sters comentariul!!:)) Esti angajat, deci!:)

irldawe
irldawe  •  15 Iulie 2020, 18:34

asa este ,m-a prins rusinea!:))))

irldawe
irldawe  •  15 Iulie 2020, 18:34
Postat de roja.azul pe 15 Iulie 2020, 18:29

Exact, lasa prostiile!:)) Ia spune-mi, ***

nimic nou ,jiji pe banda ,asta prinde la frustrati ,se stie!:))

roja.azul
roja.azul  •  15 Iulie 2020, 18:29
Postat de irldawe pe 15 Iulie 2020, 18:28

adica dupa opinia unora ma banez singur!:)))

Exact, lasa prostiile!:)) Ia spune-mi, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roja.azul
roja.azul  •  15 Iulie 2020, 18:27
Postat de irldawe pe 15 Iulie 2020, 18:24

astia baneaza tot!:)))

Observ...

irldawe
irldawe  •  15 Iulie 2020, 18:24

astia baneaza tot!:)))

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 9
Comentează