Alte știri din fotbal
Atacat de olteni după ultima declarație, nepotul lui Ilie Balaci a revenit: „Nu îmi reneg originile, dar sunt lucruri care nu se negociază”
0
FC Bihor - Chindia deschide etapa de play-off în Liga 2: echipele de start
0
Ioan Varga anunță pe cine vrea antrenor la CFR Cluj în sezonul viitor: „Am vorbit deja” + „Am scăpat clubul de gașca de cheltuitori!”
0
Cele 3 nume de antrenori propuse la Rapid: „E clar că Gâlcă va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Alt scandal pe „Bernabeu”! Antonio Rudiger și-a pocnit un coechipier
1
Favoritul să preia banca lui Chelsea: a antrenat-o 3 ani pe Barcelona
0
Ce urmează pentru Cristi Chivu la Inter » Analiza expertului Roberto Maida, de la Gazzetta dello Sport: „Aceasta e noua lui provocare”
1
Mesajul fostului președinte interist Massimo Moratti pentru Chivu
0
Lifestyle
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Guvernul Bolojan a fost demis! Moțiunea PSD-AUR a trecut în Parlament cu ...
Libertatea
Criză de autoritate în Pentagon. Poate armata să refuze un ordin nuclear ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
Ce sa faca cu ele ba copile? Ti-am zis sa iesi la joaca.
andriann ala cred ca intra aici exclusiv pt laikuri primite
asa este dar el mereu se suceste ,deci nu trebuie bagat in seama ,sunt sigur ca nu vinde sau falimenteaza Steaua cat traieste! in primul rand ca omul este narcisist cronic si sufera de el ,ii place sa fie bagat in seama ,fara Steaua cine l-ar mai suna!?
El a spus, daca nu merg in Europa si echipa nu mai produce, o bag in faliment. acum nu stiu ce sa zic, el vorbeste multe..oricum ptr el este o lovitura urata sa lipseasca din europa...el vrea sa vanda perlele, si nu iei niciodata bani multi pe ei daca nu joci in europa.
Gheorghe, zis Gigi "credinciosul" intelege numai daca il lovesti in buzunare, altfel pentru el legea si regulamentele sunt facute sa le-ncalce. El stia foarte bine ca baietasul ala nu avea drept de joc, dar aroganta si narcisismul de care sufera l-au consiliat ca ar fi mai bine sa mai bage un abuz, ca oricum n-are cine sa-i stea in cale. Asa ca ce mi-ar placea sa vad, e ca ***-ul sa joace finala, Dinamo oricum nu merita, si Gheorghe pus sa plateasca 5 milioane daune. Asa cred ca ar intelege si el, "credinciosul" ca inselatoria este ilegala si impotriva dogmelor religiei pe care se pare ca a ajustat-o dupa necesitatile si capacitatile lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai voi va uitati la tot ce zice mm sau jiji !:))sunteti mai suporteri Steaua decat noi ,voi stiti tot !
Prostul asta e fan jiji si mai are tupeul sa intre aici.
daca Romania era o tara civilizata, unde legea e lege,.. isi inghitea el rasu`..
nu era vb neaparat despre tine ,era vb despre cei multi care scriu pe aici neavand nici cea mai mica ideea cum se tine o afacere ,iar tu cum poti afirma asa sigur ca pe el il asteapta falimentul ,ii stii tu conturile ,vezi ,ai facut aceeasi greseala ca mine ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.