Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Nu are cum să decidă justiția (legea) cum vor suporterii să identifice o echipă. Se pot trezi mâine ăia 3000 de csaiști că vor să reactiveze Dacia și că România este o clonă, 20 de milioane de români vor susține adevărul însă!
E scuzabil pe undeva,e vărsta.Dar știi ce mă doare pe mine?Că fostele glorii,care se bat cu pumnul în piept ca țin la echipa asta,nu reușesc sa găsească un potențial cumpărător care sa ia echipa de la Becali,s-o cumpere.E valabil și în cazul lui Dinamo.Iar în acest caz Becali are un singur merit:că nu a dus echipa în faliment ca pe Dinamo,Rapid,etc.Normal că toți dorim o Steaua,un Dinamo,o Craiova,etc,dar nu se poate.Au avut grija magistrații din tara asta,nepregătiți pentru domeniul sportiv,să emită hotărâri judecătorești aberante,în funcție de interese,care sa conducă la acest fenomen,printre puținele în UE.Poate sârbii sa mai fie ca noi și bulgarii din CE.Pîna nu se va stabili la nivel guvernamental să se desființeze echipele de fotbal guvernamentale,iar la nivel local,primăriile sa se ocupe doar de logistica,așa va fi,iar noi ne vom certa pe aici ca proștii
Lucruri normale avand in vedere ca e vorba de un stadion construit din bani publici! Lucrul anormal e ca unii se cred stapani pe ceva ce nu este al lor si uita ca stadionul nu a fost construit pentru ei,ci ca sa produca bani!Asa e cand nu ai stadionul tau doar joci pe stadionul tuturor!
Hrebenciuc, Ciolacu, Tudose, Ponta etc. Numai politic pot realiza ceva fecezecesebistii pesedisti. FC ZCsb PSD 2003 Berceni.
Normalitate europeana este să plătești dacă folosești ilegal proprietatea altuia! În cazul zcsb, 37 de milioane datorate Stelei!!!
Da' de la ce-i "prejudiciul" asta? O fi de la dinam !?
Mereu s-a bazat pe„oameni”!***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care justiție și ce judecători au decis că Steaua din prima ligă nu are voie să joace pe Ghencea?!?
Are dreptate, frate. E plină țara asta de fcsb-iști. Te bați de ei la tot pasul. Nu cred că n-ai observat asta. Eu văd în Cluj: nu e zi să nu fac cunoștință măcar cu un FCSB-ist. Sunt peste 5 milioane. De diaspora nu mai vorbesc. N-ai văzut ce se mai înghesuie când joacă ai lor în străinătate? Vorba lu' Radunovici: nicio echipă din lume n-are așa ceva. Zici că toți care au plecat la lucru dincolo sunt galben-albaștri. Noroc cu revoluția. Altfel erau vreo 12 milioane aici pe cocioc ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Violența (chiar și cea de limbaj) este, într’adevăr, ultimul refugiu…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.