Alte știri din fotbal
Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”
0
Farul - Universitatea Craiova, etapa 24 din Superliga » Echipele de start
7
Dănuț Lupu le exclude pe Dinamo și pe Rapid din lupta pentru titlu: „Ea e favorită, are lot complet!”
0
Ce va face Oțelul cu cei 600.000 de euro primiți de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Andrei Rațiu este titular pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Studentii din Cluj sunt infratiti cu militienii...
unde sa joace Rotariu , daca acolo e "perla" de 100 mil/euro, Ov Popescu, si "Mbappe" Coman", alta 100 mil /euro, !!!
U Cluj este iubita de romani, au dus la dispariția lui Dinamo București
Nu chiftele, ci aripioare aripioare mananca minimao, ha ha ha, bine Asta daca apuca, daca nu le mananca tantaru inainte
Si totusi care este adevarata Dinamo ? Ca sunteti cam multe bre si aratati de parca se joaca cineva cu voi alba-neagra. Asta are,asta n-are asta e castigatoare :)))
Amicale cu CFR-ul? Pai CFR-ul joaca amicale doar cu neica nimeni ca sa aiba si ei cu ce se lauda. Cu FCSB dardaie de frica pentru ca in ultimele doua oficiale din play-off la Cluj in tur si apoi la Buzau in retur a luat doua batai zdravene.
dap poisonica ...din pacate pentru tine , calitatea afirmatiilor tale este direct proportionala cu calitatea jocului echipei cu care tii ...adica ZERO !!daca vorbesti de ''steagul echipei'', e foarte simplu sa observi ca ''steagul'' nordului contine marca steaua , care pentru stiinta ta si a celorlalti hateri a fost creata de mm (marca actuala) si castigata de csa PRIN ABUZ DE DREPT !!doar ca in prezent procesul marca notorie este din nou pe rol si in cateva luni marca steaua creata de mm se va intoarce acasa !!in alta ordine de idei , in loc sa-ti faci tu griji de ''steagul'' rivalei ..mai bine ti-ai face griji de sc, cs sau fc !!vorba aia ..cainele moare de drum lung ............!!
pai ? ce cauti aici ? e liga 1, nu 2 sau 3 ... vad ca tot de Steaua va ...grija. o puneti si voi de o cheta sa luati chiftele la bajeti ? sau antrenor ? sau stadion - nu ca v-ar trebui- sau... sa sariti si voi de aia 300 , care sunt 150 acu ?
Daca jiji cere 3 milioane pe cordea, merita si Dorin vreo doua.....nu lasa din pret Cosmine, Ludogoret e echipă iubită de romani.
vezi ca ai gresit liga... aici se discuta de cele de prima liga , nu liga 2, sau 3... sau pe unde mai o labaritzi . btw... vad ca tot de Steaua va grija... asta e :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.