Alte știri din fotbal
CFR Cluj a reușit performanța „interzisă” de 5 ani în Superligă
0
Raul Opruț a avut puterea să glumească și a oferit declarația serii, după Rapid - Dinamo: „I-am zis să vină cât mai repede”
0
Daniel Paraschiv: „Incidentele dau un pic de nebunie unui meci de fotbal. Am luat și eu bulgări, dar cine nu a luat în copilărie?”
0
Paradoxul derby-ului » Rapid nu o pățise niciodată din momentul revenirii în prima ligă!
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle 2-1 » „Dubla” lui Nico O'Reilly îi aduce pe „cetățeni” la două puncte de liderul Arsenal!
0
Bayern câștigă cu emoții, Borussia se împiedică în derby-ul etapei, iar bavarezii au un avans liniștitor înainte de „Der Klassiker” » Clasamentul din Bundesliga
0
Cesc Fabregas a dat declarația zilei: „Este Real Madrid-ul Italiei!”
0
Chivu s-a desprins în Serie A și face anunțul războinic
0
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Momente de teroare la patinaj viteză: o sportivă a fost tăiată pe față de ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
O mașină fabricată în 2002 a devenit cea mai căutată de șoferi pe piața ...
Libertatea
dute ma cum sa piarda Steaua ma cred ca iesti nebun ii batem lejer ma nai vazut ce echipa avem?
Si mie imi pare ceva suspect. Nu stiu cati isi mai aduc aminte de meciul de la Craiova din sezonul trecut.Cand dupa victoria stelei jiji iese pe televiziuni sa-si certe jucatorii.Citez cu aproximatie,,Ce,asta-i victorie!?Cu jocul asta!?..."In mare ce vreau sa spun e ca lui jiji ii parea rau ca steaua a batut atunci Universitatea bunului prieten Mititelu(universitatea lupta pentru evitarea retrogradarii). Cred ca U CLUJ o sa castige meciul.Nu stiu de ce,dar am impresia ca jiji are ceva datorii la Walter. Normal ca nu o sa mearga si o sa le spuna jucatorilor de la steaua,,ba,pierdeti meciul",dar are el metodele lui.Apare pe la tv,lanseaza fumigene ca sa priceapa prostii.:)
hai lasa harfele cu mine mai bine vezi cum faci de furati meciul la gazu. Ati aflat decat arbitrii ca in rest rezolva chelu nu?
corect pe stadion nu e pentru academicieni,vin romani multi
alooo catzelu U e decat Dinamo 2 despre ce vorbim aici?
nu e prima data cand walter VINDE MECIUL l-ati vazut in anticamera lui gigi
da ce santem la lectia de romana aici? date mai incolo ungure platit de Pashcani sa scrie pe sait
Tu o faci intentionat sau chiar n-ai habar de limba romana?!? Pana si cainele meu se exprima mai bine.
tiai gasit tocmai tu suporteri al lu cefurara sa dai din tine aici lasa ca anu asta nu mai loati voi nimic ca avem lotu prea tare
DA sau hotarat impreuna sai dea la clantza lu Pashcany sa mori si tu de ciuda
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.