Alte știri din fotbal
Diana Șucu, replică dură pentru prim-ministrul care s-a recomandat „apropiat al familiei”: „Impostor!”
0
Caz șocant în Superliga: fotbalist plătit cu 10.000 € la fiecare 10 minute!
1
Mircea Lucescu se revoltă, după ce a aflat decizia: „Toate sunt împotriva noastră”
3
Un puști din Liga 2, propus sub „tricolor” de fostul fotbalist din „Generația de Aur”: „E cel mai bun! E un semn de întrebare de ce lipsește”
0
Știri din fotbal internațional
Daniel Graovac a identificat pericolul din meciul cu Feyenoord: „E un jucător uimitor”
0
Cum au numit-o olandezii pe FCSB, cu câteva ore înainte de meciul cu Feyenoord
0
Iubita lui Erling Haaland s-a săturat: „Nu se mai poate, ești dependent!”
1
„Îmi pare rău pentru Xabi Alonso” » Thierry Henry explică de ce antrenorul a reușit la Bayer, dar nu funcționează la Real Madrid
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
2
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
Bineînţeles fiecare e liber să facă ce vrea pe lumea şi în fotbalul ăstea. Totofată, asta e lumea românească şi nu te poţi opune ca la cîrmă săajungă personaje precum Gigi Becali (lista e lungă, o ştiţi...). Dar în situaţia în care un lider acum îl pupă pe Borcea, acum se răsteşte precum mai sus, păi infantilismul e gata. Şi pentru că el se află nu la creşă, ci în lojă, el se propagă. Ce vedeţi la jucători indolenţi sau mitocani, ori la rupători de gardur
ADEVARU NA ZIS DE GIGI IAR
asta i buna,vorbeste giginho de curatenie in fotbal:)))),api giginho daka vrei sa faci curatenie in fotbal ai face bine sa incepi prin a te curata pe tine din fotbal pentru ca tu esti buba cea mai mare si mai neagra a fotbalului nostru si dupa aia restu.Asa ca curatate tu primul,fii un exemplu pentru restul
Gigi , nu-ti miroase a hoit in gura cand vorbesti tu de dreptate ? Mama ce mai super liga a conducatorilor de fotbal s-ar face la puscarie daca s-ar face dreptate ! ati avea si federatie si forte de ordine si ziarewsti cred....
de blatul cu Otelul facut de steaua asa usor se trece.Galatenii erau jaloane
Esti tu asa de sigur ca nu Paszkany il vrea neaparat pe Kone cu Urziceniul? Si ca s-a lasat pe mina lui Borcea? Eu cred ca tu inca mai visezi la cele 10 milioane, dar pt. tine nu pt. Steaua! Esti un ris,JJ si daca ramii si fara bani Alecu te chiama! Nea Alecu, nea Alecu, tunde oaia si berbecul! Berbecule,mistretule!
Gigi curatenia in fotbal trebuie sa inceapa , in primul rind, cu voi !!! Bla tisti ordi nari umblati numai cu Tudor, Deaconu, brichete si valize doldora in frunte!! La puscarie cu steaua! La puscarie!!
Bai JJ da mare tupeu ai! De parca DNA-ul i-a confiscat valiza lui Borcea! Si tu strigi hotii sau ai fost "liberat" ca sa cinti si tu impotriva lui Dinamo?
Muresan a primit un joc suspendare si nimeni n-a zis nimic. Daca primea doua nu juca cu Dinamo! Sinteti orbi de ura, de asta v-a batut al de sus!
Ti-e frica sa te mai iei de Paszkany? Doar te-a bagat la beci Dar dai in Borcea, viteazule cind sti ca Kone trebuie sa joace neaparat simbata! Stiam ca esti las!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.