Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Scorul e o proba foarte clara :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mare caracter *** ( cacao ) nea GG … se știeee …
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciobanul ramane tot cioban!!!
Banii sunt mai valoroși ca trofeele, gutumane. Trofeele sunt tinichele și atât. FC Dincu a câștigat, repet, cu influență politică, respectiv arbitraje, și cu bani de la interlopi, care au nenorocit multă lume, pentru că acei bani să ajungă în trofee/tinichele.
Poți proba ? Altfel ești mincinos patologic !
Banii nu-s trofee, Gigel avea deja bani, e lihnit dupa trofee dar uite ca ele merg in alta parte. La cei de valoare.
te certi cu morile de vânt! si alea ar intelege mai bine decat interlocutorii tai! cum ai vrea sa inteleaga ce spui unul care se duce la un meci de box intre Ion si Gheorghe si el striga tot meciul „hai Vasile!” ???
Dubla cu Silkeborg este printre cele mai mari umilinte din istoria Conference League. O spun cei de la UEFA, nu eu.
Ce spui tu este absolut irelevant și cel mult amuzant pentru steliștii adevărați. Girona, Bayen Munchen, PSG, Chelsea, Real Madrid, etcetera… sunt câteva dintre echipele care au bătut-o pe Barcelona, una dintre cele mai mari echipe ale lumii. Înfrângerile respective (mai ales cele cu Bayern) nu o fac o echipă mai puțin importantă. Nu zic mai mult - ar trebui să te prinzi care-i faza și cam cât ne deranjează ,,insultele” tale. Lol!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.