Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #19 din Superliga » Echipele de start
1
Gol superb al „lanternei roșii” » VIDEO cu faza care i-a dat mat Farului
0
Cristiano Bergodi își avertizează jucătorii: „Nu pot să mă bazez doar pe el”
1
Echipă nouă la porțile play-off-ului! Primul duel al zilei din Superliga a fost fără istoric: atacantul a făcut MECIUL SEZONULUI » Clasamentul acum
1
Știri din fotbal internațional
Fosta adversară a Universității Craiova are un nou antrenor » Un nume important a fost instalat pe banca tehnică!
0
Legendarul Arsene Wenger a numit favorita de la Cupa Mondială din 2026: „Are cel mai puternic atac din lume”
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Echipele probabile: Ionuț Radu, anunțat titular pe Bernabeu
0
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
VIDEO. Momentul în care un membru AUR a lovit cu mașina un jurnalist. Totul ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Când aderi la un grup, un sistem, o federație te supui regulilor, daca nu ești liber să pleci.
Privești greșit lucrurile. Performanțele au aparut repede, si le-am expus. Tu vrei sa vezi mulți jucători valoroși produși pe banda rulanta, ei bine asta va mai dura. Belgienii au implementat un sistem similar în 2000, și abia după 15 ani au început să livreze. Regula U21 in Romania a apărut de abia 7 ani. Mai avem cel puțin încă pe atât de așteptat să încropim o națională buna la seniori. Nu mai zic că belgienii au făcut și alte lucruri pe care noi nu le face, și la care sunt 100% convins că "oieru" se va opune, pentru că, nu-i așa, "pe banii meeeeeei, nu face nimeni reguli" pam pam. Asta nu e investitor, e doar un oligarh obosit.
jenant de prost esti tu ... ce vina are M Constantin ca are 37 de ani si nu poate juca ca Turda, se incadreaza perfect la regula de pix a lui burleanu, U21 ???? daCA ESTI BUN joci, ... GAvi de la 17 ani, joaca titular, in locul lui Kessie ... ca e mai bun?? tu ce ZICI DESTEPTULE?
bravo , mai baieti ...va moderati propriile articole ...ca la romani ...ce zic eu nu e bine daca nu o zici tu !
„Ei propun ca noi, ***, să respectăm regula asta. Eu sunt *** care s-a răzvrătit.” Eu am folosit in postare , ca citat , in ghilimele, un cuvant din aceasta fraza . Care este diferenta in sensul de limbaj vulgar sau jignitor ? intrebare pentru seful gazetei ...nu ma indoiesc ...retorica !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Campionat tineret speranțe ca pe vremuri și gata,dar apar *** ca nu bani sa susțină echipa doua oricum o dai nu e bine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum ceva vreme era buna regula pt el. Acum s-a sucit. Au imbatranit "perlele". Regula e buna. In liga a doua ar trebui sa fie doi.
Ba,mie, imi place cum îi aliniaza pe reporteri, la geamul masinii sale!!!Ba, stau aia cu microfoanele,de parca sunt cu lansetele la pescuit la crap!Presă, nene!!!
Concluzia știută de toată lumea e ca fcsb e o *** ce prin practici ilegale a distrus fotbalul romanesc! Sacoșe cu bani pentru adversarii contracandidatelor, valize cu bani pentru premierea acestora, contactarea și momirea cu contracte bănoase a jucătorilor adversarilor înaintea meciurilor directe, omenii, cumetrii, cooptarea în conducere a foștilor arbitri prietenoși și altele!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciobanul face stina peste tot. Asta este rezultatul final, cind ai un *** toata ziua la televizor si in presa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.