Alte știri din fotbal
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
4 luni egal cu zero. În luna mai 2013 deja era condamnat cu executare. Cum de nu te - a angajat pe tine pe post de avocat al lui? Îl aperi cu mai mult aplomb decât avocații lui , floreo.
Patronul cioban măscărici nu se va retrage in veci. Face icter dacă nu apare o zi la tv
Ciobanu' vrea in politica...nu l-ati putea indruma catre puscarie ?....zau asa !
2012 -2013 ,informează te !
la cat de des da asta si recupereaza, doar batand din palme ...si oile stau si pasc...acte, caci alea sunt singurele care conteaza, alea unde sunt?
În visele tale.
Minune cereasca: Patronul se călugărește din nou . Sa vezi, sărăcie maxima și evlavie politicianista. Iar, familia improprietarita la mișto cu FCSB va trebui sa se străduiasca sa o conducă în continuare pe drumul glorios spre Play Out.
Sper să apuc ziua aia când Fcsb-ul va fi fără Becali... Dar nu pleacă câinele de la ușa măcelăriei... Fără echipa asta nu-l știa nimeni... Cu cine s-a aliat el ca să reintre în politică????... Cică dă tot ca să nu mai aibă cu ce să-l agațe... Nu știe că este de mult agățat în cârlig...
Doamne, în ce hal râde jiji de suporterii fcsb-isti!!! Îi face proști cu subiect și predicat. Zice: dacă am găsit și am încasat 5 mil pe bilete, vezi cât sunt dă dăștept și câți proști infiniți are țara asta??? Bă, ăștia care în continuare țineți cu echipa oierului, nu mai țipați mă la el, nu-l mai blamați că râde de voi cum nimeni nu o mai poate face nici dacă se forțează. Mergeti în continuare pe stadion și băgați-i bani în buzunare că e nesătul. Dați-i din puținul vostru, luați de la gura copiilor voștrii și dați-i lui, eu zic că merită!
Jurnalistul nu știe că Becali a fost parlamentar PNL !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.