Comentarii (53)
samertx  •  28 Mai 2020, 00:44

Ăsta nu are treabă cu sportul de performanță. Adică unul la 28-30 de ani, cu musculatura formată în n ani, este mai slab decât unul la 22, format în m, cu m< decât 5 ani? Talent, nu alta.

moto.46.rossi  •  28 Mai 2020, 00:43

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

drack009  •  28 Mai 2020, 00:42

Interesant articol. Ați omis însă două aspecte destul de importante la cele două echipe pe care le-ați dat exemplu: banca tehnică şi conducerea administrativă. FCSB stă foarte rău la cele două capitole.

joze_maurinio  •  28 Mai 2020, 00:35

Mda, tineri, normal. Problema este CUM sunt antrenati tinerii, iar daca ne gandim ca ii antreneaza Profesor Doctor in Medicina Becali Gheorghe, ne dam seama ca ..... mda. Alt subiect. DAR, stai, ca nu-i asa. Poate ca antrenorul Stelei ii va aseza impecabil tactic in teren. AAA, stai, iar, ca aici avem de a face cu Managerul Coach cu Licenta Foarte PRO, Becali Gheorghe, deci ..... mda. Alt subiect. DAR, stai, ca nimeni nu ii poate invata mai bine tehnica precum marele FOST MARE(deci, marele MARE) jucator la Dinamo si Steaua, Becali Gheorghe (cand vindea branza,lapte si iaurt la dinamovisti, iar apoi tragea orgii cu alde Hagi si Balint pe la Steaua in anii '80). DAR, stai. Ba, cum naiba nu retrogradeaza Steaua cu astfel de manager-antrenor-doctor-psiholog-etc precum Becali Gica!???? Culmea cum aceasta nulitate in orice(la afaceri nu se pricepe, la furat, il tot prind astia, dar scapa de bulau ca e Romania), deci omul nu se pricepe la nimic. Nici macar la pascut oi, ii face de ras pe ciobanii adevarati el fiind impostor si in ciobanie. Deci, in concluzie logica, clasametul la final: CFR, Craiova, Restul Echipelor.... Dinamo ... Volunta-Clinceni-Bragadiru-Chiajna-Toate comunele de langa Bucuresti, iar apoi Steaua. Si sa nu aud de Talpan-Becali, alt impostor sau de legi si judecatori din Romania si de Steaua Armatei.

thewinner  •  28 Mai 2020, 00:25
Postat de bridges pe 27 Mai 2020, 23:32

Da, ai avantajul ca televiziunile vor sa nu se termine lupta pt titlu dupa meciul direct cu CFR si probabil e stabilit sa bateti, "sa se stranga clasamentul"... Pe ideea asta ti s-au aprins calcaiele si ai devenit atat de agresiv. E clar ca e anul CFR-ului si ca prea ai beneficiat de pomeni ca sa meriti titlul. Doar daca ti-l pune FRF in traista, de mila.

crede-ma,daca bate Steaua pe cfr in etapa urmatoare,cfr nu termina in primele 2. da,daca nu era pandemia asta poate era favorita cfr. dar asa,la ce lot imbatranit au si tinand cont ca Steaua din liga 1 a inceput pregatirile cu o luna inainte sa inceapa cfr pentru ca dan petrescu este un fricos si nu a iesti din casa,eu spun ca titlu este jucat,Steaua castiga titlu cu numarul 27. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

thewinner  •  28 Mai 2020, 00:23
Postat de n_au pe 27 Mai 2020, 23:30

FC FCSB visează la titlu și să joace în Ghencea. :))) Visați, mă. E gratis. Ca datul din gură și anuntatul ofertelor pt Coman și Man. :)))

si voi cei de la vitan barzesti visati de 13 ani sa prindeti macar o data primele 2 locuri si uite ca nu o sa faceti lucru asta niciodata in viata asta si nici in celalta.

thewinner  •  28 Mai 2020, 00:23
Postat de Adrian Apreutesei pe 27 Mai 2020, 23:23

statistici neconcludente in conditiile in care fcsb nu are antrenor si nu e in stare de ceva ani sa bata cfr. pacat de efortul celui care a scris articolul...

Acum mai putin de un an Steaua din liga 1 stergea pe jos cu cfr. ce naiba ai fumat de comentezi de fotbal,dar nu te uiti la fotbal?

catalin.fcdb  •  28 Mai 2020, 00:04
Postat de thewinner pe 27 Mai 2020, 23:12

STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. NE INDREPTAM SPRE TITLU 27 DE CAMPIONI.

Care 27 ?? aveti 5 titluri mari si late din 2003 pana in prezent. AAA daca erai din liga 4, a adevaratei FC Steaua Bucuresti, tot nu ai cum sa te indrepti la titlu, ci doar la promovarea in urmatorul esalon. Hai npc de informare :)

jackryan  •  27 Mai 2020, 23:35
Postat de n_au pe 27 Mai 2020, 23:30

FC FCSB visează la titlu și să joace în Ghencea. :))) Visați, mă. E gratis. Ca datul din gură și anuntatul ofertelor pt Coman și Man. :)))

hahahahahahaha

bridges  •  27 Mai 2020, 23:32

Da, ai avantajul ca televiziunile vor sa nu se termine lupta pt titlu dupa meciul direct cu CFR si probabil e stabilit sa bateti, "sa se stranga clasamentul"... Pe ideea asta ti s-au aprins calcaiele si ai devenit atat de agresiv. E clar ca e anul CFR-ului si ca prea ai beneficiat de pomeni ca sa meriti titlul. Doar daca ti-l pune FRF in traista, de mila.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6