Comentarii (53)
Ionita Sorin  •  28 Mai 2020, 18:27

Nu ne intereseaza acest articol care nu are ce cauta pe pagina echipei CFR CLUJ,nu incercat sa ne bagati pe gat non-stop articole despre Gigi si fcsb

ray51  •  28 Mai 2020, 18:19

Mieii tineri se 'taie' repede... S'asteptam, sa vedem, sa bifam, sa ne lamurim s'apoi vorbim.

antisistem  •  28 Mai 2020, 16:50

***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Soos Vilmos  •  28 Mai 2020, 11:07

Si noi , cititorii, avem dreptate: gsp este hirtia igienica a ciobanului .

caesarone  •  28 Mai 2020, 10:51
Postat de cuviosul_pafnutie pe 28 Mai 2020, 09:23

Plus cooperativa in cinci,pe care o are in play off!Daca nici anul asta nu castiga titlul-la cati bani a bagat ca sa-si adune asa cooperativa,chiar ca se duce.Ori la puscarie,ori la balamuc!

D-aia a facut egal cu Botosani-ul in play-off? Visezi numai cooperative!:)))

caesarone  •  28 Mai 2020, 10:50
Postat de n_au pe 28 Mai 2020, 09:45

Dorintele FC FCSB pt 2020: sa ia campionatul, sa intre in grupele UCL sau macar ale EL, sa ii vanda pe Man si pe Coman pe zeci de milioane, Dinamo si CFR Cluj sa se desfiinteze, Steaua Bucuresti sa nu promoveze si sa piarda si procesele pt palmares si prejudiciu. :))) 9 dorinte mari si late. Pacat ca n-au sanse nici macar pt indeplinirea uneia. :)))

Niciodata sa nu spui niciodata...

clujcampion  •  28 Mai 2020, 09:55
Postat de n_au pe 28 Mai 2020, 09:45

Dorintele FC FCSB pt 2020: sa ia campionatul, sa intre in grupele UCL sau macar ale EL, sa ii vanda pe Man si pe Coman pe zeci de milioane, Dinamo si CFR Cluj sa se desfiinteze, Steaua Bucuresti sa nu promoveze si sa piarda si procesele pt palmares si prejudiciu. :))) 9 dorinte mari si late. Pacat ca n-au sanse nici macar pt indeplinirea uneia. :)))

Vai, la ce scrii nu inteleg cum de udrea si cratoiu nu te-au cenzurat deja pentru limbaj indecent :))))

Mihai Buzea  •  28 Mai 2020, 09:52
Postat de cuviosul_pafnutie pe 28 Mai 2020, 09:23

Plus cooperativa in cinci,pe care o are in play off!Daca nici anul asta nu castiga titlul-la cati bani a bagat ca sa-si adune asa cooperativa,chiar ca se duce.Ori la puscarie,ori la balamuc!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Voicu Pop  •  28 Mai 2020, 09:46

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

n_au  •  28 Mai 2020, 09:45

Dorintele FC FCSB pt 2020: sa ia campionatul, sa intre in grupele UCL sau macar ale EL, sa ii vanda pe Man si pe Coman pe zeci de milioane, Dinamo si CFR Cluj sa se desfiinteze, Steaua Bucuresti sa nu promoveze si sa piarda si procesele pt palmares si prejudiciu. :))) 9 dorinte mari si late. Pacat ca n-au sanse nici macar pt indeplinirea uneia. :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6