Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
3
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
5
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
L-a distrus pe Filipe Coelho: „Un simbol al mediocrității. Nu trece clasa”
5
Acționarul Mihai Bobonete a văzut meciul alături de Mihai Rotaru: „Rezultat bun! A zis că mă împușcă, m-a împușcat, eu am căzut pe spate”
2
Note GSP de la 5 la 7 în Craiova - Ararat-Armenia: Coelho a avut 3 mâini moarte
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Momentul în care un șofer de autobuz băut spulberă 12 mașini în Mediaș. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
si daca ajunge ca si chindris ala si Steaua din liga 1 a scapat de o tzeapa. ca harut ala pare ***,chiar gsp a spus asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E un soft bre, nu sta nimeni sa apase pac pac pe buton :)))) E un simplu soft setat sa modereze anumite cuvinte, sau chiar cuvinte care incep cu o anumita litera etc.
Ma, imi explica si mie cineva ce e cu forumul asta ??? Aseara discutam cu samertx despre zapada si gerul din Spania...si pac...Cartonas galben pentru limbaj licentios...Mentionez, era doar o discutie normala fara contre. Eu am impresia ca noi ne porcaim in fel si chip, si niste indivizi tembeli de aici se amuza teribil pe seama noastra si apasa pe butonul galben cand le vine cheful...Nu ar fi mai bine sa ii lasam singuri, sa se joace singuri cu jucaria asta a lor...???
Aham, la alte echipe unii jucatori nu au bani nici de tigari, si asta vroia bani in avans de apartament :)))
La fcsbiști regula este să se-ncalce regulamentele. Dacă FRF și LPF permite, cu atât mai bine.
Este nul pana este inregistrat DAR federatia are perioade fixe pentru asa ceva.... dar mna, tu iti ei informatiile de la anti-stelisti
Bine. Noapte buna.
non-campionii =)))
Hai sa-ti mai spun ceva. Cand a semnat Balgradean cu CFR Cluj s-a spus ca acel contract nu e valabil daca nu e inregistrat pana la o anumita data. Parca 1 iunie sau iulie. Daca nu e inregistrat intr-un anumit interval de timp ESTE NUL!!! Gata! Noapte buna!! Promit sa nu mai discut cu persoane nepregatite.
Aici se vede ca esti asistat social. Cand o sa ai prima suljba reala o sa vezi cum arata un contract de munca si ce prevede.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.