Alte știri din fotbal
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Cum le stii pe toate știucane
Harut nu ajungea la Steaua ci la fcsb, firma unui cioban puscarias. Si dupa cum s-a scris clar, de cateva ori, i s-au dat la semnat doua contracte, unul pe 5 ani (maxim prevazut de regulamente) si inca unul, cu data in alb. Dezinformarile penibile ale posacilor becalisti ar trebui sanctionate corespunzator.
In sapte ani!?Toti patru?!
Mihaile in 2 luni e out. In schimb Man, Coman, Morutan, Olaru castiga in Romania ,,pe plantatie'' cca un sfert de milion de euro pe an plus bonusuri...la 22-23 de ani
Dezinformati, era vorba despre un contract pe 2 ani cu 12000 euro pe luna si un altul de 3 ani cu 15000 euro pe luna. Plus bani de casa, masina etc etc. Harut urma sa castige la Steaua in 5 ani 1,2 milioane de euro. Informati corect lumea.
Jucatorii romani incep incet-incet sa inteleaga faptul ca a fi sluga la becali nu-i nici o afacere cata vreme esti capabil de mai mult. OK, daca esti Lutu, ai baut cu lautarii tot ce-ai castigat ca fotbalist, n-ai sira spinarii si nici n-ai chef de munca onesta, macar ca antrenor de copii samd *** Dar in rest, orice om care se respecta ar trebui sa inteleaga ca atitudinea lui Harut este NORMALITATEA.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
15 mii!!!Poate la semnarea contractului!Dar daca nu semneaza„in orb” si o„conventie”de diminuare”de comun acord”,ori de reziliere a contractului„pe cale amiabila”( prin care jucatorul renunta si la plata salariilor neplatite de cateva luni luni),il asteapta excluderea din lot- sa se antreneze prin parcuri- si amenzi astronomice- pentru ca a mers in oras... in timpul liber!
La multi ani si tie !!!!
Un fecesebist a scris corect cuvântul "frustrare".Un mare pas spre titlul de academician.
Ba prost ești ,așa zici că stă 3-4 ani acolo și joaca gratuit ca aia de la rusinamo ,pai acolo e sclavie ,nu la Steaua ,aveți mintea (care aveți) încețoșată de ura și frustrare...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.