Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
0
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Alexandru Musi, după remiza cu Petrolul: „E frustrant!”
0
Cătălin Cîrjan, despre situația impresarului său, suspendat pentru pariuri: „E parte din familia mea”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
Nu 0 sa mai avem un fotbalist ca Hagi in veci poate sa imi arate cineva un dribling facut de Boloni in toata cariera lui.Avea dreptate Balaci,Boloni era un fel de Dinu juca mai mult fara minge:))
Regele :))) blatist al fotbalului românesc este aparat de stăpânul sau. De inteles ...
bulaneala,golaneala a la gsp ! ieri loti calare pe hagi si halep,azi ando pe nelutu sabau ! asta-i presa de ,,specialitate,, de la noi !
Bolni nu a jignit pe nimeni !! S-a produs o furtuna intr-un pahar cu apa !! Boloni a afirmat ca Hagi nu a fost un fotbalist de nivelul lui Maradona sau Cruyff. Unde a gresit ??
Finul crede ca il apara pe nas. 3 greseli: prima - finul nu are capacitatea si calitatea de a face TOP-uri; a doua - Loti nu l-a jignit pe Gica; a treia - nasul Gica nu are nevoie de astfel de 'avocati'.
....cum au sarit !! hagi, nastase si.....marele specalist g.becali! Parca nici lui hagi nu ii placea sa i se spuna..."***" ?! Completarea lui nastase cu "Janos" este pur si simplu jenanta, dar....de unde nu este nici Dumnezeu nu cere! Asta cu atat mai mult in cazul marelui specialust in fotbal....!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N ai inteles nimic, dar nu e vina ta, e vina naturii
Nu a castigat nimic, doar titlul de cel mai bun fotbalist al anului, de mai multe ori... Echipa lui a castigat CCE, printre altele...
Trebuie sa sara mingea din tine ca din gard, am inteles acum ce vrei sa spui.
Ce a castigat Boloni ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.