Alte știri din fotbal
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
1
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference League
0
Nu mai rezistă! » Joacă la baraj pentru FCSB, apoi e DISPERAT să plece
4
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
16
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
1
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
iosif il cheamă.
Fotbal Cocalari Seminţe de Bostan
Are dreptate domnul Becali. Sa nu uitam cati bani a adus el in fotbalul romanesc ca sa nu mai vorbim de performante in Cupele Europene unde a fost cam singura echipa care a adus puncte pentru eficientul UEFA.
Prpstule, CSA are nume: STEAUA BUCUREȘTI. Fotbal Club FCSB nu are nume / brand. PS:ce înseamnă FCSB?
Titlul e incomplet. Lipsesc cuvintele ''prostul de''...
Multumesc la cei care au dat like la ce am scris
Si de ce scrie fcsb in toate ziarele?
50%50%
Respect domnule Becali! Luptati pana la capat, nu lasati mafia sa castige si sa-si bata joc de fotbalul romanesc!
LEGE FACUTA DUPA MODELUL ...PSDRAGNEA!!!ADICA CU...DEDICATII!!!BURLENU CREDE CA NU VA FI DEMIS DE NIMENI DAR...SE INSEALA AMARNIC!!!PROBLEMELE LUI VOR FI DUPA CE VA FI DEMIS!!!CRED CA 10-12 ANI SE VA ""ODIHNII""INTR-O CELULA!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.