Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Mallorca, în etapa #23 din La Liga » Echipele de start + cotele bookmakerilor
0
Gafa lui Romero, șansa lui Radu Drăgușin? » Eliminat cu United, căpitanul lui Tottenham va absenta o lună!
0
Răsturnare de situație: Flick îl ține pe Lewandowski! » Condiția pentru a-și prelungi contractul cu Barcelona
0
Arbeloa, săgeți către Barcelona: „Cel mai mare scandal din fotbalul spaniol nu a fost încă rezolvat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Problema este unde sa ne vedem, la Bran ca este la granita dintre Tara Romaneasca si Transilvania? Au cateva locuri cu mancare buna. :))
Fatalaii astia de sudisti sunt atat de frustrati ca au fost violati de turci incat sufera mult.
Gigi,faci pe desteptu'dar bibilica ti-e tot timpul in panta. Eu daca as putea as face pariu ca Paskani tine cu romania la meciul ala de care zici tu.Chiar daca n-ar tine cu Romania,n-ai avea voie sa-l condamni,ca traim intr-o lume libera pe care tu,Vadim si unii ca Funar,Tokes sau alti sugaci nationalisti,vreti sa v-o insusiti. Cand nationalistii vor castiga alegeri in Romania,poiporul nu va mai exista,vor fi numai cateva nume care vor dicta in numele poporului.Niste nulitati !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no ni la el+))))bah nu musca din banana ca te albesti+)))
CE legatura are CFR Cluj cu Ungaria? Nimic!
Excelent!!
ce legatura are impozitul platit de maghiari cu CFR?
:)))))))))
nu conteaza =)))toti o dau incepand cu primtiganescu,voiculescu si terminand cu femeia de servici+)) a stadionului Arena cluj....singura prietena din ardeal a lui walter=)))
Dar, personaj mioritic venit din Balcani, nu trebuie demonstrat nimic, este o evidenta. Paszkany, chiar daca are o avere mai modesta, ti-a dat lectii la investitii in fotbal, este peste oricare investitor in fotbal din tara, Paszkany este ungur, concluzia poti sa tragi si tu cioban bezmetic in Gucci. :D Pe de alta parte, daca Cluj Arena a fost construit si din impozitul maghiarilor din romanica, atunci avem dreptul sa jucam acolo. Scurt si la obiect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.