Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Barcelona, ofertă pentru fotbalistul din Bundesliga
0
FBI cercetează finanțele Federației » Conturi blocate la 5 bănci + Președintele este vizat pentru spălare de bani
0
La 3 zile după eliminarea de la Campionatul Mondial, Mexic și-a anunțat noul selecționer: legendarul jucător al Barcelonei
0
Cârțu explică absența care l-a făcut pe Craioveanu să exclame: „Nu înțeleg de ce! Singura bilă neagră”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Mitul „bunului samaritean” versus realitatea crudă a azilelor din Bihor. ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Ai dat-o in balarii. Ba, termina-te in plm cu generalizarile.
citeste prostule si o sa-ti dai seama...
Cezare, tu de ce nu vii niciodata cu argumente? Tu doar injuri si te ocupi de atacuri la persoana. Daca omul a zis o prostie, demonstreaza de ce. Vino cu argumente si explica de ce omul greseste.
Optimist: poate in 5 generatii...pesimist: niciodata!
Oare cand ajunge tara asta la nivelul in care oamenii prosti sunt ignorati si cele diplomati mediatizati?
J.Becali:“Eu am trimis-o pe Ana Maria Prodan la U. Cluj, cum sa ma surprinda ca se duce acolo?”. Ai trimis-o dupa cele 6 puncte? Lucratura este veche de cand facea Walter anticamera la palat; a vazut o tara intreaga. Asa ca nu mai arunca gunoiul in ograda altuia.
Eu cred ca e doar o coincidenta :) sa fim seriosi
oo mersi pt precizare, e clar atunci :)))
Care e clujean, s-a afirmat la U.
ceea ce mi se pare ironic este ca un natinalist retardat aflat la primaria orasului Cluj-Napoca l-a impiedicat pe Pazkany sa cumpere U. Daca Clujul ar fi avut un primar normal acum campioana Romanie era U iar de Cfr probabil ca nu am fi auzit niciodata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.