Alte știri din fotbal
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Au apărut primele trei nume de la echipa din Superliga ale celor implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
1
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
3
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Nu este nicio asemănare între exercițiul tău de imaginație și realitatea de la echipa Steaua București ! Acolo a fost continuitate ! Nicio clipă echipa Steaua nu și-a întrerupt activitatea... Sigur, se poate invoca orice fel de neconcordanță juridică... Dar aici vorbim de fotbal, de suporteri, de percepție publică a fenomenului fotbalistic... Iar acestea nu pot conduce decât la o singură concluzie... Pentru generațiile de fani steliști, echipa lor a fost mereu aceeași, mereu acolo, în prima ligă... Asta contează, dragă d-le Eugen Oy ! Restul e vânare de vânt...
El nici macar ACUM, dupa atata timp, nu are minimum bun simt sa se retraga si sa faca schimb de locuri cu ADEVARATA STEAUA al carei loc in Liga 1 l-a UZURPAT ! ASTA ar fi trebuit sa fie primul lucru pe care sa il faca un adevarat "DOMN" asa cum se crede si cum are pretentia de a fi considerat. A ramas fara nici-o legatura cu STEAUA si o recunoaste chiar si el, si totusi isi permite sa beneficieze in continuare de locul in prima liga romaneasca fara a-l fi castigat pe merit sportiv si continua sa faca uz de palmares pe plan extern desi ar fi trebuit sa nu stiew cum sa faca sa puna mai iute batista pe tambal si sa incheie manevra care i-a adus RENUME si o groaza de relatii pe care nici in 5 vieti, unul ca el nu le-ar fi putut face in mod CINSTIT !
Daca eu te dau afara din casa ta, mutandu-ma eu acolo, si chiar justitia iti da dreptate dupa cativa ani, tu unde locuiesti intre timp, pe strazi ? Asa si cu STEAUA. Ce era sa faca ?...sa astepte ca infractorul dovedit si condamnat, sa ii dea inapoi ce i-a furat ? S-a reorganizat si a reinceput activitatea sportiva a sectiei respective, din locul din care ar fi trebuit sa inceapa echipa profitorului INFRACTOR recidivist gb !
SC fcsb SRL SA, sediul social COMUNA MOGOSOAIA, culori galben albastru, sigla steaua cu 1000 de colturi...Pintilii : Nici nu mai e Steaua care era, pentru că este FCSB acum!”, a declarat Pintilii pentru Digi Sport. 18 mai 2015, 20:12 Tamas :"Mai bine să fiu eu cu mii şi mii de defecte, decât ca voi... clone perfecte...", a fost comentariul apărătorului în iulie, după ce Steaua l-a dat afară ca urmare a faptului că a lipsit nemotivat de la un antrenament... si acum Popica, dar cel mai ferm este insusi marele conducator gigione, atunci cand are capul pe umeri si vorbeste de creatia lui:))
Adi Popa a jucat si la U Cluj. Iar cand a marcat in finala cupei din 2015 impotriva lui U care tocmai retrograda, s-a bucurat ca si cum marcase in finala CL. Sa zicem ca era un trofeu si golul marcat a fost de referinta in cariera lui Popa. Atunci era vedeta si era mandru ca juca la FCSB care era Steaua in acceptiunea lui. Acum a fost tras pe linie moarta dupa ce totusi i s-a intins mana si a devenit principial. Esti mic Adi Popa. Si nu ma refer la statura.
Cat timp nu va mai da Gigi banocii... nu mai este bun! Ce oameni lingusitori!
tu esti prostalaul nr 1 , dupa ce esti prost gramada te-ai mai si clonat :))))))))))))
Alo! Alo! Ati luat-o razna? Clona este cea facuta DUPA original. E clar ca lumina zilei ca CSA nu poate fi originalul!
Adi Pompa s-a descalificat din start cand a spus asta: "Am discutat cu domnul Mustață"...Domnul.
Uitati-va si la asta, prostalaul de serviciu. A si aparut la datorie sa sufere pentru si de grija clubului FCSB, si el se considera om "normal" pfff. Pai ce om normal la cap face ce face el si cu fratii lui, lolek si bolek, aka catalynna_ si adrianna_ ?:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.