Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Lasa ma ca acuma si antrenor esti.Lasa-l pe Lacatus sa-si faca treaba nu te mai tot baga.Ocupate de afaceri si politica ca sa nu ajungi hulit si urat de jucatori si fani.
bravo GOGULE
jiji,ciobanu,onlinesport,prosport
Doamne mare e gradina ta, dar parca prea multi prosti ai adunat in tara asta!
Ati modificat si C_e_n_z_u_r_a (indrumare pe calea cea dreapta) ce jeguri de oameni!
Mai gigi,pe baca e locul tau! DAR PE UNA DE LA DNA !
Nu mai cititi porcaria asta de ziar. Cititi mai bine (onlinesport) o*n*l*i*n*e*s*p*o*r*t. Cenzura asta va va aduce la sapa de lemn. Nu am mai intrat de ceva timp pe site, dar acum vad ca ati dat-o in bara rau de tot. Are dreptate vadim de la o*n*l*i*n*e*s*p*o*r*t. Sunteti niste lepre ordinare, si voi si jiji (Domnul Incult)
ciobanu este citat de onlinesport
sa stea pe banca si sa primeasca "din greseala" o minge in fatza...asa o sa aibe mustata mult dorita :D si rosie pe deasupra!las' ca poate si intra pe teren la pauza! si asa nu-l mai vrea pe dica...nah schimbarea cheie o sa fie dica - becali ;)
cu gigi pe banca si la asemenea strategii martiale(alecsandru cel mare ar crapa de invidie) steaua n-ar reusi sa castige nici dac-ar juca de una singura
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.