Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
A AJUNS SI ASTA MARE ANTRENOR...UNDE VA MAI ANTRENA ? NU VREA CUMVA REAL MADRID, BARCELONA...s.a.m.d. CU TG JIU A TRAIT PE ECHIPA FACUTA DE IONUT BADEA...SA-L VEDEM DE ACUM INCOLO CE VA FACE...
Stai pe burta Grig,ca poate te duci la Stelemeaua ,ca pleaca Regheblat...
hai la Dinamo, pleaca si lasa soldovenii pt un club mare ca Dinamo, cu el Dinamo termina in primele 3 locuri
Tu esti imbecil? Unde ai auzit pronuntat din gura cuiva suma aia? Ai auzit tu pronuntandu-se vreo suma de bani? Daca nu, taci in mm din gura, nu mai repeta la infinit aceleasi tampenii, monomaniacul dracului!
Hai la Dinamo Grig, iti aduce NeaCoita numai jucatori de valoare : liberi de contract sau ,100.000 E . Acum 2 zile Coita a ofertat pe Contra cu fabuloasa suma de 2500 E /luna desi la Petrolul primeste 10.000 E /luna . :))))))))))
pena e chiar meserias dar romanasii nostrii nu platesc salarii mari numai la straini.daca il platesc pe un roman cu contract mare se cred fraieri
si la Dinamo ce jucatori de valoare sunt? esti simpatic!
Si unde a zis ca pleaca? Unde ati vazut cuvantul "plec" in afirmatia lui? Ati dedus voi? Cand deduci ceva nu pui intre ghilimele ca si cum ar fi zis-o chiar el.
Te asteptam la DINAMO
hai la Dinamo, Grig!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.