Alte știri din fotbal
L-a pus la colț, după ratarea frapantă din Botoșani - Rapid: „Ce-l recomandă ca să se relaxeze? Sutele de goluri?!”
0
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
2
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
8
Știri din fotbal internațional
Eroul Milanului a jucat imediat după o gripă: „Acum două zile eram mort”
1
Jamie Carragher, discurs înflăcărat după izbucnirea lui Salah: „O rușine! Tipul care a eșuat la Chelsea”
0
Lovitură după lovitură: Kylian Mbappe, deget rupt! » Raportul medical e devastator
0
Remontada de senzație în Serie A! AC Milan era condusă cu 2-0 în minutul 17: ce a urmat
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
Eu am zis de la inceput ca e praf in ochi si ca singurul obiectiv este de a-l indeparta pe Avram din fruntea CCA pentru greselile de arbitraj in defavoarea Dinamo si Steaua.....asta era tot.... Restul sunt telenovele pentru gazetari.....si cititori....Ca deobicei in Romanica....nu o sa se intample nimanui NIMIC.....totul merge mai departe...
Frectii cu Galenica la piciorul de lemn. Avram a fost luat pt. alte motive. Acum incearca DNA sa ii faca un dosar care sa contina cit de cit ceva fapte concrete. Ce au delegarile din sezonul trecut cu spaga din elicopter? N-au cotizat la timp si cu grupa mare la galbiori. De aici toata zarva! Politia politica isi face datoria fata de Pazvante, care-i are oricum pe toti in mina.
:))) Tu te uiti la ceea ce postezi? Taci macar.
Interesant.
Cum sa fie daca OFICIAL, Arpad Paskany a sponsorizat pe Traian Basescu, in campania prezidentiala din 2009, CU SUME ASTRONOMICE de bani! Cum sa-l intercepteze Daniel Morar pe 'PRIETENUL' DE LA CLUJ AL LUI EMIL BOC SI AL LUI TRAIAN BASESCU! In Romania lui Basescu avem mogulii rai ( cei care nu contribuie cu bani si-l critica pe Baselul) si mogulii buni ( care stiu bine legea impartirii si varsa banul gros la PDL)! Arpad Paskany este baronul bun de la Cluj, omul care dat sume ametitoare de bani in campaniile PDL si se bucura de protectia: DNA DIICOT SRI SIE ,2 1/4, judecatori, = DE TOT SISTEMUL BASESCU! CFR A CASTIGAT TROFEEE DOAR IN MANDATUL CELOR 3 ARESTATI CCA!
Ce tigani de ziaristi... BA, puneti poza cu Dinamo si Tg Mures... ati vrea voi sa fie si CFR pe stenogramele vietii, dar nu ii, si va roade. Ziaristi de doi lei.
Daca astea sunt probele... Ancheta e facuta pentru public, pentru spectacol, pentru televiziune. Sa asculti niste telefoane nu e mare lucru, credeam ca se face o treaba profesionista. Era nevoie de niste probe solide, nu doar de niste stenograme furnizate presei.
vorbe in vant..nimic concret...din nou..ancheta facuta de ochii lumii..ma gandesc ce se invarte in spatele scenei...cine pe cine mai fura...cat e ocupat dna-ul cu arbitrii??!!!
"avea nevoie de protectie ca sa nu fie furati". Asta este mare lucru..... un avantaj enorm de care nu au beneficiat echipe ca Sportul, Universitatea Craiova si Unirea Urziceni.... defavorizate non-stop. Poti pretinde ca nu au facut nimic rau, cerand corectitudine.... dar de fapt este tot coruptie!!!
Eu credeam că DNA are probe şi mărturii. Statisticile de genul ăsta sunt treaba gazetarilor. DNA a fost creat ca să se ocupe de treburi serioase. De exemplu contractul Bechtel - e pe banii noştri şi e secret. Asta se cheamă CORUPŢIE, nu când îi dă Penescu banii lui Gh. Constantin ca să i-o tragă lui Mititelu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.