Alte știri din fotbal
Atacanții convocați de Mircea Lucescu s-au întâlnit în meci direct: „Să vedem cu cine vom juca finala!”
0
Mihai Pintilii nu vede nicio schimbare în bine la FCSB: „Eu la asta mă așteptam”
0
CFR Cluj - Rapid 0-0 » Derby încins în play-off
5
Adrian Mihalcea, misterios după eșecul cu FCSB: „Mie nu îmi convine așa ceva! Discuția va rămâne internă, mă opresc aici...”
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Gafa Federației Engleze de Fotbal în momentul publicării lotului ales de Tuchel
0
Luciano Spalletti, anunț despre viitorul la Juventus: „A sosit momentul”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump a fost convins de Netanyahu că războiul cu Iranul va fi ușor dacă ...
Libertatea
WOW ! Daminuță e nervos !
Să-mi moară mâna dreaptă dac-am auzit vreodată de Daminuță. =) Așa știre.. demnă de GSP. Nu mai are și alte postări acest Daminuță? :)) HALUCINANT: Daminuță și-a cumpărat frigider. Vezi cum arată? (galerie FOTO) Hai că puteți, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai hotbalistii lui Becali, daca si Daminuta va face morala, plecati acasa, cu el cu tot !
Totul pleaca de la asa yisi oameni de fotbal din Romania. Nu exista asa ceva la noi. Nici soferi de tir nu ar putea lucra, absolut nimic. Se alege praful de fotbalul romanesc. E cam gata. Nimeni nu joaca mare lucru.
La SAH iti trebuie ceva minte, mai Damilutza(nu Daminuta), nume cu diminutiv de om mic si fara creier. Daca te-ai apucat de fotbal si nici nu stii sa joci nu mai vorbi de sah, ca te apuca durerea de creier inainte sa muti D4! Vezi-ti de treaba ta de fotbalist roman fara valoare, in buda Europei ca valoare! Las ca vine Spania si ne pune pe picioare!
Asa se intampla , dupa ce in campionat castigi numai prin "omenii",mascate de cumparari de jucatori-pe care dupa doua saptamani ii imprumuti de unde i-ai cumparat-sau "punand presiune"pe arbitri,ca sa-ti dea penalty in fiecare meci si sa elimine adversari!
Cred ca e unicat in istoria UEL!Sa te elimine un adversar, care- in doua meciuri cumulate-a nimerit spatiul poartii decat...odata!Si atunci din...penalty!Care si ala, era sa nimereasca in bara!
Serios? Si cum ar fii trebuit sa scrie ziariştii? Să-i laude? Sā ascundă mizeria sub covor? Sa poleiască in aur un *** imens? Să laude incompetența? Sint doar curios...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Frapantă e doar lipsa voastră de decență, "jurnaliști" *** ce sunteți. Ăsta-i titlu de ziar, mă?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rade ciob de oala sparta, mare fotbalist a fost si Daminuta asta, a jucat la bamboo, le gaga, etc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.