Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
18
Știri din fotbal internațional
Astăzi are loc tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Cristi Chivu își află adversara
0
„La fel ca în campionat” » Elias Charalambous explică ce i-a lipsit FCSB-ului în Europa League: „Marea problemă”
0
A fost DECISIV cu Fenerbahce, dar Becali tot îl scoate din echipă!
1
Momente sfâșietoare în Grecia » Sicriele cu fanii lui PAOK, morți în România, au ajuns pe stadion la Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Astra va batut pe unde v-a prins in campionat , cupa , cupa ligii , pana la meciul de anul din Cupa Ligii si turul din play-off ,deci cu 1 floare nu se face primavara .Vad ca arbitrii sunt cumparati clar de FCSB , un jaf la Asa-Astra .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
esti penibil fcsb nu este furata ea fura . Titlurile 2-3 furate , acest meci se stia dinainte ca va fi aranjament , Gica stie el de ce.
domnule Hagi ca si fotbalist jos palaria dar ca om santeti jenant ati creat o echipa care e *** stelei de ce nu ati pus numele de steaua constanta,si terminati tot circul asta.Asemenea meciuri nu vede nimeni ca doar se vede si de pe luna ca meciul e ....................aranjat dar traim an Romania doar nu????????RUSINE GHEORGHE HAGI.SANTETI JENANT.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
arbitraj impecabil,steaua a fost furata non stop anu asta,in schimb mafia dinamo si astra au fost ajutate si au furat tot sezonul,altfel erau la retrogradare ! cu astfel de arbitraje impecabile,nici un adversar nu ne sta in fata ,bravo !!!
A fost penalty clar la Stanciu. O stie foarte bine pana si Hagi. Problema lui este Ianis. Trebuie sa ii ia banderola de capitan si sa il lase sa se ridice pe picioarele lui. Nu are caracterul, personalitatea si nici experienta sau macar talentul sau meritul; unui fotabalist care sa fie capitan de echipa. Poate creste, are potential dar nu astfel.
Prietene, Steaua are echipa buna, pt campionatul romanesc..dar de ce se nasc vesnic suspiciuni...arbitrii, aresare tactica a lui Hagi...nu trebuie sa termini Covercianno sa-ti dai seama ca fundasii de 1.90, nu au nici o sansa daca adversarii de 1.70 ajung in situatie de 1-1 cu ei....nu suntem toti orbi sau prosti....
cat este de greu(ptr.presa) sa recunosti ,ca brigada de arbitraj, a favorizat steaua?!
*** asta blatist mai are tupeu sa deschida gura?! Cel mai mare hoț din istoria fotbalului romanesc, un nimeni din toate punctele de vedere. Cea mai mare rusine a fotbalului romanesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La meciul Astrei cu Tg.Mures,arbitrul a depus toate eforturile sa faca viata grea giurgiuvenilor,la meciul fcsb-lui cu Viitorul(nu cred ca este un nume potrivit,pentru ca viitorul Romaniei nu se bazeaza pe blaturi),arbitrul a facut tot posibilul sa faca usoara viata bucurestenilor! Numai sa comparam cele doua nereguli din careurile celor doua echipe care se bat la titlu,vedem ca la Giurgiu a fost evident mai penalti decat pe malul marii.Daca asa vrea Jiji sa castige campionatul cu ajutorul a tot ce misca,numai pentru bani,vom vedea daca in Romania exista DNA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.