Alte știri din fotbal
Atmosfera la U Cluj după pierderea campionatului: „Și, totuși, suntem fericiți”
0
Daniel Oprița, reacție după ce Dinamo i-a „furat” unul dintre cei mai talentați jucători: „Suporterii sunt supărați!”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga
0
Fostul antrenor de la FCSB știe ce se va întâmpla cu Marius Baciu: „Altfel, nu va mai continua”
0
Știri din fotbal internațional
Primele nume dorite de Cristi Chivu la Inter în această vară
0
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni revenirea lui Mourinho la Real Madrid: „Să îl citez pe Mircea Lucescu”
0
Real Madrid pregătește lovitura verii! Starul de 121 de milioane de euro poate pleca din Premier League după ultimul meci
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Peste 43.000.000 lei primesc despăgubiri 3.832 de proprietari care au ...
Libertatea
Dezbatere aprinsă pe tema divulgării salariului la recrutare. Ce spun ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
Ma prostovane, Cex a votat aceea interpretare. Argaseala e in Cex a votat si el. Apoi au fost instintate cluburile. Chiar nu poti sa gandesti? Te faci de rusine.
Si ce stie o tara intreaga? Pai prima data s- a mintit ca Argaseala a semnat...Nu a mers...Apoi apare o interpretare- asta spune judecatorul roman de la TAS- a Ligi dar asta era din 2016 cind Liga avea alte echipe si anual echipele se schimba...Regulamentul este cumva responsabilitatea lui Becali? Atunci?...
Ce regula stimabile? Interpretarea Ligi este o regula? Regulile nu trebuiesc cunoscute si respectate de toti? Explica cum vine asta in cazul Gaz Metan...Si ti- e rusine cu echipa de acum? De ce? Pentru ca atunci cand putea face mismasuri nu a facut- a jucat corect cu Medias- iar alti au jucat turca la sfarsitul campionatului? Sau te pomenesti ca ti- e rusine pentru arbitraje? Pai Petrescu nu pe Steaua a ajutat- o,Hategan nu pentru Steaua a inchis ochii...Deci ,ce a facut rusinos aceasta echipa?
Poti da exemplu? Ca sa vedem cat de geniu esti...
Poti s-o astepti si pe Heidi Klum, de pe partea mea. Problema ta.
Steaua o fi club mare,dar fcsb e prea mic si plin de penali
*** ?Rusinos la varsta lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar deloc, așteaptam liniștiti reafilierea Stelei si apoi falimentul fcsb in urma procesului despăgubirilor, fscb folosind ILEGAL (conform CAB!) istoria si culorile Stelei :-))))
Chiar nu te doare fundul cat te dai cu el de pamant? Ramane cum am zis cu caii de la bici.
Motivarea data Joi practic ii da dauna totala ciobanului spunand ca a folosit ILEGAL istoria si culorile Stelei. Ce înseamna asta de fapt?! Vei vedea la procesul cu despăgubirile! :-)))) Ai reținut?! ILEGAL!!! :-))))) Acum înțelegem mai bine si de ce Geambazi si Jjjiji au înregistrat galben si albastru noile culori fcsbiste :-))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.