Alte știri din fotbal
Fotbalistul ochit de MM Stoica, primul gând după promovare: „Țin de mic cu FCSB!”
0
Povestea emoționantă a lui Florin Pîrvu: a promovat la fix doi ani după ce a trecut printr-o dramă » „Îi mulțumesc soției mele, care de sus mă susține și mă veghează” + Încă poartă verigheta!
0
Dorinel Munteanu și-a anunțat plecarea și i-a făcut praf după retrogradare: „Să le fie rușine! Așa suntem noi, românii”
0
Și-a găsit cu greu cuvintele, după retrogradare: „Zero barat, asta merităm!”
0
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa a explicat de ce l-a lăsat acasă pe Luis Suarez: „I-am vrut pe ei la Cupa Mondială”
0
Crede că tragedia lui Diogo Jota îi va ajuta să câștige Mondialul: „Forță suplimentară”
0
Africa de Sud a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Decizia în privința lui Siyabonga Ngezana
1
Lotul Iranului pentru Campionatul Mondial » O vedetă e OUT dintr-un motiv incredibil
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
30
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Mișcare fără precedent a lui Trump care a negociat direct cu liderii ...
Libertatea
O fată de 15 ani a fost omorâtă după ce a refuzat să se mărite cu un văr. ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Câți bani scot românii din buzunar pentru o vacanță de lux în Bulgaria. ...
Libertatea
nici un comentariu inca despre omul cu nasul ros? :D despre clone? asteptam mai mult de la useri! sunt sincer dezamagit! :D nici nu a inceput proiectul si toti vorbesc despre ce urat o sa iasa! suntem o natie de Mafalde!
După ce a ucis limba română va ucide și vaga speranța a constantei de a avea o echipă de fotbal..Intrebare? În ce limbă dă indicatiile la jucători ,cumva în aromână și Popescu traduce pentru cei 4 români și cei 3 străini!
Dupa echipe sustinute 100% din bani publici acum avem in mamaliga si o echipa hibrid:50% privat+ 50% public.
Asa cum am prezis, s-a dus Viitorul. Gata cu proiectul cacademiei. Hagi are acum brand, are suporteri, are banul public la dispozitie. Desigur o sa ma vopseasca niste copii ca sa faca ceva bani pentru buzunarul propriu, dar avea nevoie de un vehicul financiar(pe bani publici) ca sa-i tina taraba in piata centrala(liga mamaliga).
Deci vor urma blaturi serioase !!
Succes Gică Hagi!!!
Hai ca au tupeu in mod normal la ce jucatori au trebuie sa retrogradeze da nu-i lasa "natiunea"" ca au echipa de viitor :)))
HIRSIZ ...!!! ACUMA AU PUS MANA PE BANII DE LA CONSTANTA SI DA CU TITLU GRATUIT PE CEI MAI BUNI 6 JUCATORI LA TARGOVISTE ...!!! OARE DE CE ????
cat de mari ...5..10 ani ..20 ??!!ca de obicei gicuta ... faci fractura la limba romana !!
Ce bine e pe bani publici, așa e Nas Roșu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.