Comentarii (19)

doomsday2000  •  25 Martie 2020, 10:33
Postat de valyomanid4 pe 25 Martie 2020, 10:20

Ba prostea, ce legatura are coada vacii cu stampila primariei din Vaslui ?

Bă Sucă, tu esti ăla care ceri ca statul să-ți suspende plata utilităților dar să nu-ți taie curentul că nu poți să stai fără internet ?

valyomanid4  •  25 Martie 2020, 10:36
Postat de doomsday2000 pe 25 Martie 2020, 10:33

Bă Sucă, tu esti ăla care ceri ca statul să-ți suspende plata utilităților dar să nu-ți taie curentul că nu poți să stai fără internet ?

De prost ce esti habar nu ai pe ce lume traiesti...

valyomanid4  •  25 Martie 2020, 10:20
Postat de doomsday2000 pe 25 Martie 2020, 10:01

Nu ziceați voi că vine Tesla (dacă n-or fi ajuns cât citim noi articolul) cu 'jde milioane și ăia de la CFR întorc banii cu lopata ? Bă, salariile cresc la CFR !

Ba prostea, ce legatura are coada vacii cu stampila primariei din Vaslui ?

Alexandru Tudoran  •  25 Martie 2020, 11:00

Cel mai bun lucru este ca aceasta pandemie va aduce lumea cu picioarele pe pamant.Era si cazul.Mino Raiola, Giovani, Jorge Mendes sau Prodanca nu vor mai apare precum mici Dumnezei, ci precum ceea ce sunt:niste lichele obscure.

mimi2cu  •  25 Martie 2020, 09:52

De ce îl mai promovați pe Giovani? De ce trebuie să mă uit eu in gura unui golan? Ce vi se pare așa interesant la acest derbedeu? În așa hal ați ajuns, nu mai aveți subiecte (de incapabili ce sunteți) și apelați la pușcăriașul asta care a distrus fotbalul! Vai mama voastră!

adi_stelistul  •  25 Martie 2020, 09:13

Fara suparare, preturile o luasera razna, deci din punctul asta de vedere ar fi o corectie necesara. Si probabil si procentele impresarilor vor scadea, deci acestia vor pierde inca si mai mult. Ceea ce, vorba celui ce a postat mai devreme, imi va sfasia inima. Sper sa pot trai cu aceasta trauma.

mioriticul  •  25 Martie 2020, 09:07

Mi se rupe inima nu alta, sa citesc ca bișnițarii gen Bekali și femeia națiunii încasează doar jumătate de pomana

albalbastru72  •  25 Martie 2020, 12:25

Nu-i mai satura Dumnezeu pe corbii astia pandemici.

1745flo  •  25 Martie 2020, 11:29

Ce bine ca vor săracii capusele ce traiesc pe spinarea fotbalului! Poate avem noroc si nu mai auzim de Prodan sau Becali!

m0zart  •  25 Martie 2020, 10:36
Postat de doomsday2000 pe 25 Martie 2020, 10:33

Bă Sucă, tu esti ăla care ceri ca statul să-ți suspende plata utilităților dar să nu-ți taie curentul că nu poți să stai fără internet ?

Moldovene, referitor la ”ABC-dar”, întreabă școlăreii când scoți ediția a II-a ?

  • 1
  • 2