Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Rețineți numele! Starul de 18 ani a intrat istant în istorie: peste Mbappe, Messi și Yamal » Toamna trecută înfrunta România!
0
Visul bosniacilor continuă! Trei echipe calificate din Grupa B a Mondialului
2
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Tu dacă ai o afacere ,ce faci?Scazi preturile sau încerci sa obții profit maxim.S-au dus vremurile romantice cand conducatorii de fotbal erau si cei mai inflacarati suporteri ai echipelor lor(vezi cluburile din Anglia,Franta conduse de arabi).Prostia lui e că nu-si angajează un antrenor de clasă, deranjează prin grobianismul de care da dovadă, e prea exuberant,dar dacă fotbaliștii sunt atât de sensibili încât nu rezistă la presiunea pusă pe ei,trebuie sa-si caute altă meserie.Iti garantez ca dacă se retrage,fotbalul romanesc nu se revigorează cu nimic,din contra se poate afunda și mai rău din lipsă de bani.(dacă se poate și mai jos de atat).
Nu traim intr-o lume cu 100% prosti, exista si oameni cu capul pe umeri. Ti-e greu sa crezi?
...doi fcsb isti de rezultat ...cand nu mai castiga isi denigreaza echipa ...
Pe articolele cu Prodanca te-ai plâns de arbitraj! :((
Trebuie să știe toți cu mingea. Ovidiu Popescu nu știe nimic. Oasele mergeau bine, dar când mingea ajungea la el, se oprea faza. Nu știe să plaseze la un metru. Luați jucători care știu să plaseze. Ai un mijloc cu jucători din ăștia, ai câștigat meciul.
Miliarde dr catralioane de milioane. Scrie si tu corect :)))
Iti spun eu care e vina: faptul ca umfla artificial cotele unor jucatori. Faptul ca din cauza lui acesti jucatori nu au liniste si sar etapele, faptul ca fcfcsb exista cu un singur scop, ca sa scoata el bani din transferuri. Toata acesta bisnita si specula desfasurata in Liga 1 de catre acest individ toxic a distrus competitia efectiv. Nu mai incerca sa minimalizezi raul facut de acest fariseu. Simplul fapt ca ar iesi din fotbal ar insemna ca asistam la o competitie mai curata, mai sanatoasa, mai apropiata de principiile care stau la baza acestui sport.
Cum scrie unul de Steaua, apare cineva care îi amintește că greșește titulatura. Nu înțelegeți că nu există nimeni, dar absolut nimeni care să fi ținut cu Steaua și acum să fie cu csa?
"Cum să te subjuge Saburtalo așa?" Păi să nu uităm că echipele din Tbilisi (Dinamo, Lokomotiv), au tot eliminat echipe românești din cupele europene. Și să nu uităm nici că Georgia și alte echipe ex-sovietice din zonă (de ex. Armenia, apropos de Erevan), au început să ne bată și la nivel de națională. Deci, cu ce drept ne uităm la ei de sus?
Mă casca tu că nu știu ce căuta talpanistii pe aici...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.