Alte știri din fotbal
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria, 4-2, cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Știri din fotbal internațional
Câți bani a obținut FCSB din grupa unică Europa League
0
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewandowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Ce fel de viața? Ca a unuia cu mâinile și picioarele amputate, cazat la un spital vis-a-vis de morga?
Eduard Apostol, cum poti sa-i spui "nea Pablo" unui mincinos ordinar, unei unelte oculte care nu a facut altceva decat sa duca clubul spre faliment? Din pacate, vad ca niciun ziarist nu incearca sa-l intrebe pe celalt nemernic-Negoita , fara dacceptul caruia nu se pot instraina actiunile spaniolului. De ce oare? Nici ziaristi, nici LPF, nici FRF, nici DIICOT, nici Parchetul General,nici SRI, nimeni nu-l intreaba nimic pe Negoita. Nu mi se pare lucru curat ce se intampla aici.
Frumos articol. Bravo!
Dinamo chiar joaca fotbal si e aproape de Playoff nu is desculti de pe ultimele locuri...daca ai memoria scurta inainte sa apara problemele cu banii la club , insolventa , Dinamo invingea la scor de maidan pe Everton, victorii cu Besiktas, Leverkusen, CSKA Moscova - echipe "sub nivelul" FCSb cei drept, dar au totusi un renume.
Jos palaria pentru Dinamo, sa fii batjocorit de conducere care numai binele clubului nu il vor, sa fii neplatit de luni de zile si cu toate astea echipa joaca mai bine ca in alte sezoane cu Negoita in frunte...alt gropar a lui Dinamo. O sa vina soarele si pe strada lui Dinamo, o sa apara ceea ce lipseste clubului de ani buni - cascavalul si atunci s-a terminat smecheria si cu FCSB si cu CFR . Forta Dinamo si respect suporterilor care ajuta clubul.
vezi-ti de mizeria ta de club fcsbistule
Dinamo e doar mimao,a jucat cu nimeni pe lume și nu înțeleg ***.Au spus-o toți cei care se pricep cât de cât la fotbal(nu-i cazul celor care au scris articolul):trebuie desființată, s-o ia din liga a patra și să revină "curati"(ceva gen Rapid,Timisoara,etc).Dacă trebuie să revină "curați ",înseamnă că acum sunt "murdari",ceea ce așa și este!!! Hai cu desființarea!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La cateva zile mai apare cate unul cu "Dinamo este Dinamo" sau "Steaua este Steaua" si variante! Nici acum nu se constientizeaza ca nu mai pot exista aceste cluburi! Ma refer la cluburi nu doar la sectiile de fotbal! Sunt cluburi departamentale, conf. legislatiei UE si Normelor UEFA aceste cluburi nu au baza juridica sa mai existe! In nicio tara din UE nu mai exista club departamental! Carui contribuabil ii convine sa plateasca taxe si impozite pe munca lui din care o parte sa fie alocata in a plati salariile unor sportivi? Fie ei ca sunt politisti sau militari! Ce se intampla la Dinamo era previzibil inca de la asa zisa preluare a sectiei de fotbal de catre Badea & Co. Au fost cu totul alte scopurile! Degeaba umplem site-urile si paginile ziarelor cu fel de fel de supozitii si variante! Cluburile departamentale sunt sortite desfiintarii, totale si irevocabile!
Măta te a (4(47 pe (ur. Puți a stârv!
esti chior sau orb ? tu nu ai putina minte sa observi ce echipa e practic desfiintata ? cu ce ajuta aceasta victorie ? .... multa lume putini oameni pe aici !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.