Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu l-a așteptat pe Zeljko Kopic la ușa sălii de conferințe după Rapid - Dinamo: gestul care a urmat
1
Două concluzii, după Rapid - Dinamo: în pericol să rateze barajul cu Turcia » Kopic așteaptă atacant
3
E fascinat de jucătorul care ar urma să fie surpriza lui Lucescu: „Top 5 pe care i-am antrenat în ultimii 20 de ani”
1
FCSB - Metaloglobus » Mirel Rădoi debutează pe banca roș-albaștrilor, în play-out. Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Sevilla » Duel tare în runda 28 din La Liga
0
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
0
Lazio - AC Milan, în etapa 29 din Serie A » Rivala din oraș a lui Inter se poate apropia la 4 puncte
0
Situație dificilă pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită » Tehnicianul a ajuns la a zecea înfrângere cu echipa sa
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
0
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
2
Cum a reacționat un profesor universitar când studenții săi nu au ...
Libertatea
România pe harta marilor jucători militari. Victor Negrescu explică ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
LIVETEXT Război în Iran, ziua 16: Israelul se confruntă cu o penurie ...
Libertatea
Lasa-i in pace ca sunt terminati, faliti, ingropati! Se strange lantul, pardon...latul!:))))))
Ai uitat de meciul ăla in Cupa!? :-))) Chiar tu spui ca Jucați prost, nu te intrebi arunci cum de aveți 2-0!? :-))) Hai ca nu e greu! :-)))
Penalty și cartonaș roșu!:))))
Au inviat gigistii, slujitorii umili ai imparatului luminii de bec.
E trademark, caută pe Google, are și cont pe FB :-))) îl scriem așa, in limbaj ... fcfcsbist! :-)))
da bre Negoita nu le face cadou mjeciurile la ciobanu cam incurca nu se preda atit e diferenta
Daaaaa, echipa mare Hermannstadt! Pe astia ii bate și o echipa de "șahiști" din Cișmigiu!:)))
Ai rămas un prost cu aere, care nu are si nu a avut niciodată vreo treabă cu Steaua. Esti doar un rinist travestit. Si ca orice rinist nu ai argumente si atunci treci la limbajul de tomberon.
Cum randoame, nu se spuneai tu ca pierde Talpan :-)))) La putere a venit cine trebuie, Talpan va fi noul Comandant al Stelei, ne-a jjjijji și amicii lui din PSD cu care făcea afaceri s-au dus :-)))
"Ne-a Jiji"!?:))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.