Alte știri din fotbal
Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini” » Echipa pregătită de Nuno Campos
0
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
1
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Știri din fotbal internațional
Anglia - RD Congo în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
NU e Mbappe! Thierry Henry a numit cel mai important jucător al Franței: „De pe altă planetă!”
0
Congolezul care a jucat aproape toată cariera în Anglia a analizat echipa lui Tuchel: „Are puncte slabe. Asta vom exploata”
0
Chelsea anunță cea mai scumpă achiziție a verii » Londonezii investesc 60 de milioane în ținta lui Chivu
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
6
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Pai da, s-au dat 6 minute... dar 6 minute de joc, nu de tras de timp. Invatatura de minte...
eu pun pariu ca este invers,ultimele 3 meciuri le aveti cu echipe care nu mai lupta pentru nimic. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ha ha ha dinamomo va castiga cu clujul cu sibiul si cu aradul si si cu voluntariul lui pandele spre disperarea gigistilor iar fcsb va pierde in seara asta cu craiova lui rotaru
Foarte bine, doar asa dispare *** din leisaj si se face dreptate pentru victimele Securitatii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O bătaie înseamnă 2 părți. Nu cred ca cei de la U Cluj s-au bătut între ei. În plus prea multe meciuri seamănă cu celebrele Gloria Bistrița-Ceahlău Piatra Neamț. Play-off sau play-aut. Asa nu vor fi mai mulți spectatori interesați de meciuri, și nici sponsori sa își alăture imaginea. Dar în toamna pleacă patronul Hermanstadului din Sibiu de la Cotroceni, și vedem măiestria de conducător care atrage bani pentru a susține clubul a lui D Coman.
Rușine cca. Rușine Barsan. Acest arbitru a făcut tot ce a putut pentru ca U să egaleze. Jenant.
Nu tin cu nici una, dar meritau egalu
Barsan e ***, nu e prima data când la sfârșitul meciurilor inventează lovitura li:era ori prelungește aiurea cât sa egaleze echipa adversa, depinde de ce tema are. Și-a făcut-o singur, dacă sunt 6minute de ce prelungești cu opt minute? Le place sa fie pe teren, sa fie arătat la TV. Nu e prima data când fluiera strâmb. Ma întreb doar asa, unde trebuie sa ajungă acel punct?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar si-a adus aminte Sibiul cum se joaca fotbalul, doar cu Azilul Groazei Firea/Pandele uitasera. Din intamplare, bineinteles ! Ca si cei din Teleajen. Organele abilitate sunt obligate, repet: obligate, sa-si faca datoria. Opriti maimutareala !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.