Alte știri din fotbal
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Gigi Becali nu poate înregistra ultimul transfer la FCSB: „Merg în Parlament, altfel așteptăm 30 de zile”
4
FCSB se mută la Craiova » Decizia oficialilor campioanei
1
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
0
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Nici articolul nu e prea departe. Unii sunt usor de influentat
amice, tu crezi tot ce scrie la fituica asta? asta este 'spin'-ul pe care la-u pus ei, da' matale te prinzi cam greu
PSD ul la putere in fotbal
Jmekerii de oltenia. Românisme.... Orice tertip, orice șmecherie dacă merge, e binevenită la acest club "profesionist". Onoare? Pffff.... fugi de aici!
problema este ca daca erau anchetati cei 3 de la psd,faceau parnaie pe viata,dar nu au facut nicio zi de parnaie.
Ca si nea jigi, om cu facultati.
bah clonatilor,daca nu scoateti macar un egal cu chefere chiar ca meritati sa va desfiintati. Steaua din liga 1 o sa incerce sa bata maine pe cfr cluj in asa fel incat sa fiti campioni inca de maine daca bateti astra,dar s-ar putea termina si egal si atunci doar nu trebuie sa pierdeti la mai mult de un gol diferenta. daca nici de aia nu sunteti in stare,atunci chiar nu stiu ce se mai poate face.
De când se respectă regulamentele in fotbalul românesc? Dați domnule cu banul( dezinfectat bineînțeles ) și Terminați cu prostiile!
Care Clona ?
Fake news cu capcane marca gsp. Ovidiu Costesin a declarat clar, la iesirea de la Adunarea Generala, că Univ. Craiova nu este de acord sa joace Sambata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.