Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa istericalelele lui dan pinal, a urmat acel comunicat incalificabil al celor de la cluj, vrajeala cu testelele covid false doar sa joace meciurile dupa meciurile Craiovei, sa stie rezultatul, au aranjat sa joace dupa meciul Craiovei. Botosaniul, mediasul au facut simplu act de prezenta in fata cefereului, se pregateste sa faca acelasi lucru su fecesebeul in timp ce Craiova a avut de infruntat adversari care au jucat cu ardoare fiecare balon.
Nu trebuie sa cobori la nivelul oricui chiar daca unele jigniri cer raspuns. Eu sunt craiovean, dar am vazut si postaci clujeni de bun simt . Consider ca fiecare om are o valoare capatata prin educatie si instructie, iar generalizarile prin care oamenii sunt caracterizati dupa zona in care s-au nascut sunt specifice celor care nu prea au realizat multe in viata si atunci se lauda cu... zona in care intamplator s-au nascut si traiesc.
Foarte bine! U Craiova, cea mai iubita echipa din Romania! Cei mai minunati suporteri, cel mai frumos stadion, cea mai frumoasa atmosfera, cel mai frumos fotbal! Hai oltenii, cu tupeu si fara mila! Ole!!
Ardeleni , proceseaza mai greu
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa cum a castigat CFR cateva campionate si si-au facut o echipa buna, fix asa se va intampla si cu Craiova. O sa va treaca frustrarile, timpul le vindeca pe toate =)) fecesebeii s-au obisnuit cu locul 2, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
V-am batut pe teren...asa ca gura mica frustratule ! Si nu ne-am ”imbolnavit” toata echipa ca sa scapam de Fcsb motivata !! Cine vorbeste de onoare ...
Daca se ajunge ca ultimul meci sa fie decisiv , cfr-ul o sa-i distruga pe prazari la ei acasa. Asta-i adevarata miza a matrapazlacurilor psd-iste , avandu-l ca reprezentant pe acest tov. Rotaru.
bai, sincer,chiar nu ii inteleg pe stelistii care spun ca nu ar vrea ca,clona csu sa castige campionatul. pai bah,daca nu il castiga aia de la csu, castiga antiromani si blatistii de la cfr. adica wtf? alegerea este simpla. mai mult,chefere *** cum ii supranumeau cei din europa daca nu ajunge in grupe(si de pe locul 2 imposibil) se desfiinteaza. in fine. Steaua din liga 1 bate maine pe cfr sau in cel mai rau caz face egal. dar sa nu faceti voi o nefacuta cu astra,aici este problema.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.