Alte știri din fotbal
A venit replica Dianei Șucu: „E un impostor!” » Respinge virulent afirmația că și-a presat soțul să cumpere Rapid pentru a-și face copiii fotbaliști
0
Caz șocant în Superliga: fotbalist plătit cu 10.000 € la fiecare 10 minute!
1
Mircea Lucescu se revoltă, după ce a aflat decizia: „Toate sunt împotriva noastră”
3
Un puști din Liga 2, propus sub „tricolor” de fostul fotbalist din „Generația de Aur”: „E cel mai bun! E un semn de întrebare de ce lipsește”
0
Știri din fotbal internațional
Daniel Graovac a identificat pericolul din meciul cu Feyenoord: „E un jucător uimitor”
0
Cum au numit-o olandezii pe FCSB, cu câteva ore înainte de meciul cu Feyenoord
0
Iubita lui Erling Haaland s-a săturat: „Nu se mai poate, ești dependent!”
1
„Îmi pare rău pentru Xabi Alonso” » Thierry Henry explică de ce antrenorul a reușit la Bayer, dar nu funcționează la Real Madrid
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
2
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
Schiuz mi ...."va aduce" . Behaia cineva la TV si am fost inspirat.
a platit iancu salariile ? parca jucatorii erau neplatiti de 8 luni caz sepsi judecat la comisii , probabil ca nu este adevarat cu sepsi si a mintit comisia , sau platit bani benficai ,sau a mintit benfica , bkp acepta sa plateasca compensarea ? sau sunt minciunile frf ? cineva minte elefantu sau frf ,o fi inventat duru platile astea sau poli nu putea face platile ?
Dom'le, ăsta şi după ce dă ortu' popii ar fi în stare să dea declaraţii în presă că încă e viu şi trăieşte bine mersi! :))
e cazul chiar sa gandesti bine... zici "este poate predestinat sa faca curatenie in fotbalul romanesc si sa fie un nou start" .. pai stimabile hamangiu de banat... incepeti curatenia de la voi... acest Iancu ... e un personaj... care a aruncat vorbe grele, urate, a acuzat pe toti, pentru lucruri reale sau supozitii... v-a PACALIT pe toti timisorenii... iar acum e marele falit... marele pitic sau micul urias care plange dupa o dreptate numai de el stiuta... ceea ce stiu este ca m-am simtit lezat prin minciunile si presiunea media ... aprobata de timisoieni "mandri"... v-am tras-o un 2-1 curat iar voi cu arbitrii si acu si in tur... FORTA OTELUL!
sifonareee... ai grija ca roata se invirte...
atunci stati cu un mafiot rrrom de julesti...
A stat cineva sa numere cate lucruri "SIGURE" a zis domnul Iancu ca or sa se intample si nu s-a intamplat nimic? Cine-l mai crede? Imi pare rau pentru timisoreni.
sinteti copii. toate echipele ce nu au obtinut licenta pentru liga 1, nu o vor primi in continuare. chiar credeti ca duru face de capul lui, ca nasului numai de asta nu-i ardea. uefa chiar este interesata de acest aspect, si nu face rabat. dar nu mai este mult si ve-ti avea raspunsul.
eu zic ca nu va castiga ...
bine-ar fi sa fie cum zici tu dar imi este teama ca de data asta incomensurabilul va pierde. repet mi-ar placea mai mult sa ai tu dreptate si evident vinovatii sa plateasca dar nu cred ca se va intampla asta. p.s. problema ramanerii in liga I nu`i intereseaza pe cei de la uefa - iar problema participarii timisoarei in cupele europene cred ca s-a rezolvat deja - NU PARTICIPA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.