Comentarii (8)
foucold
foucold  •  09 Mai 2011, 20:27

@me... Complexele voastre de superioritate sunt jenante. Sunt galatean dar se intampla sa stiu bine Timisoara... E un oras frumos si linistit, cu oameni superbi in mediul universitar dar si cu cersetori agasanti in zona garii, cu piete superbe dar si cu baruri de manele, cu muzica buna in Piata Operei dar si cu autobuze violete de prost gust... Pe scurt, o bucata de Romanie pestrita si contradictorie, ca peste tot... Si daca vrei sa ne razboim in cine e mai mester intr-ale limbii romane, ia vezi de poti deslusi fara dictionar urmatorul mesaj: depasiti-va bovarismul, sunteti inextricabili si patibulari... Forza, Otelul!

outlawz
outlawz  •  15 Aprilie 2011, 08:18
Postat de lucian_melb_au pe 14 Aprilie 2011, 01:20

Sunt din Timisoara, normal ca sunt fan Poli, dar Iancu asta deja ma enerveaza rau de tot. Individul asta tot timpu comenteaza aiurea, tot timpul are cineva ceva cu el si cu echipa. Sunt pe locul 2, ce mai vrea? Sa castige pana la sfarsitul returului si atunci poate v-or fi campioni. Acu mucles!

Sti vorba aia? Dupa 3-4 ani de facultate,va dati Timisoreni cu acte ;) ia ppuuuulllaaaa si du-te cat vezi cu ochii! Ori inspre sud ori nord...depinde unde ai neamurile alea care au venit cu trenul foametei spre Banat! Ati ajuns niste gun0i3ri de lux cand ati ajuns in Timisoara luav-ar dr 4cu

azzuri_eyes
azzuri_eyes  •  14 Aprilie 2011, 18:04

jalnice prestatii, jalnici conducatori! toata ziua auzi la tv presedinti criticand arbitrajele si numai arbitrajele ...in rest totul e roz!! o sa vedeti ca nici timisoara nici otelul nici vasluiul nu vor lua campionatul, ci rapid steaua sau dinamo! de ce?! pentru ca primele trei se comporta "anost" sub presiunea ligii campionilor, a fricii de competitie, a fricii de a castiga, vad numai "combinatii" in jurul lor in los sa fie preocupati de cum joaca! finalul asta de campionat o sa intre in istorie ca rasturnare de situatie, o sa vedem cat de curand! asa ca nene iancule, si mister porumboiule....galagie mai putina si munca mai multa, ca n-ati demonstrat nimic si n-ati cas

me__
me__  •  14 Aprilie 2011, 12:18
Postat de lucian_melb_au pe 14 Aprilie 2011, 01:20

Sunt din Timisoara, normal ca sunt fan Poli, dar Iancu asta deja ma enerveaza rau de tot. Individul asta tot timpu comenteaza aiurea, tot timpul are cineva ceva cu el si cu echipa. Sunt pe locul 2, ce mai vrea? Sa castige pana la sfarsitul returului si atunci poate v-or fi campioni. Acu mucles!

Inainte sa iti pui eticheta de timisorean, verifica-ti gramatica!... "v-or castiga" e permis galatenilor! ;)

lucian_melb_au
lucian_melb_au  •  14 Aprilie 2011, 01:20

Sunt din Timisoara, normal ca sunt fan Poli, dar Iancu asta deja ma enerveaza rau de tot. Individul asta tot timpu comenteaza aiurea, tot timpul are cineva ceva cu el si cu echipa. Sunt pe locul 2, ce mai vrea? Sa castige pana la sfarsitul returului si atunci poate v-or fi campioni. Acu mucles!

cristina-g
cristina-g  •  14 Aprilie 2011, 01:03

Oricum ati castigat, de ce va mai agitati? Si tu Iancule ce treaba ai cu Otelul? Vezi sa nu-ti explodeze slana.

draki
draki  •  14 Aprilie 2011, 00:44

daca maicon l-ar fi atins cu vreun fir pe par pe fundas ar fi dat fault in atac la gol

paso
paso  •  13 Aprilie 2011, 23:57

Corect! Cooperativa lui Stan face mai departe jocurile.Steaua a mai avut un gol valabil si un 11m, dar "arbitrii" aveau alte directive.

Comentează