Alte știri din fotbal
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 a play-out-ului Superligii » Echipele de start
0
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
7
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
6
Știri din fotbal internațional
Buget sporit de transferuri pentru Cristi Chivu! » „Inter poate da câteva lovituri importante în mercato la vară”
0
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei
0
Diaspora face atacul României! „Nouarul” de la AC Milan, gol de senzație astăzi
0
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
1
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Pacat! Am sperat ca isi va reveni.Nu inteleg cum au spus ca isi revine?! Dossey a fost unul dintre cei mai buni portari din Divizia A in anii 2000.Si cinstit.
Dumnezeu sa-l ierte,pacat de el,a venit la noi sa manance o paine si a mancat-o pe ultima.Totusi a plecat cu multe secrete legate de FC Brasov si de blaturile grele din Liga 1,unde a facut si el parte impreuna cu "tata" Pascu si alti bagabonti care i-au pus pumnul in gura cand a vrut s-o deschida.Aia cred ca rad acum!Sa le stea sarmaua in gat de Craciun.
crăiţoiuleeeee, sa-ti fie rusine ca tot timpul te promovezi pe gsp numai pe tine! te folosesti si de moartea unui om pentru asta!
odihneasca-se in pace!mare pacat...mie chiar imi placea cum apara,in afara de cateva gafe mi se parea un portar foarte bun.mare pacat...
in aceeasi zi am avut si eu accident la cativa km distanta, tot din cauza baltilor de pe dn1... o frana brusca intr-o balta de apa din cauza celui din fata care urma sa faca stanga neregulamentar... atunci m-am rasturnat cu masina intr-o rapa de pe margine, dar am scapat... el nu, Dumnezeu sa-l odihneasca, a fost un roman ca si noi si un om deosebit
Ii multumesc pentru tot,Dumnezeu sa-l ierte!Suporter al FC Brasov fiind nu te voi uita niciodata.
Dumnezeu sa-l odihneasca!!!a fost shi va fii un portar de valoare in fotbalul romanesc..
Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace a fost unul dintr-e cei mai buni portarii straini di Romania,Multumim pentru tot!
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace Multumim Ibra pentru tot ce ai facut in fotbalul romanesc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.