Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol rapid
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Final în Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în play-off-ul Ligii 2 » Succes uriaș în lupta pentru promovarea directă în Superliga
0
„Să meargă la altă echipă” » De ce s-a răzgândit Gigi Becali: a făcut meciul perfect!
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
I-a spune măi Razvanel, cum o să stea treaba ? Cine câștigă în blat, Dinamo ? :)))
Cred ca uiti cate blaturi erau inainte, cand erau 10 echipe in campionat fara nicio miza. Mi se pare ca se joaca bine in play-off, trebuie cumva facut mai competitiv si play-outul, probabil crescut numarul de echipe care retrogradeaza.
Cooperativa lui Gigel , nu a murit o data cu disparitia Bistritei, Neamtului si a Tg. Jiu. Locul lor l-a luat Botosani, Voluntari si Chiajna. Ele NU trebuie sa cada in Liga a 2-a.......Aburirile lui Iftimie sunt cuvinte goale pt. prostime...
sistemul actual dupa parerea mea este buna dar fara sa injumateasca punctele fiecare echipa continua mai deparete in play off sau in play out cu punctele castigate in in sezonul regulat.de exemplu daca dupa sfarsitul sezonului regulat echipa are 36 de punct dupa injumatatire va avea 18 puncte,iar daca o echipa va avea 31 de puncte dupa injumatatire 15,5 cu rotunjire va avea 16 puncte .deci diferenta de 5 puncte sa redus la 2 puncte cea ce nu mi se pare corect ca o echipa sa piarda 3 punce muncite.
Nu sunt convins ca acest patron este străin de mascarada de la Botoșani !!!
cel mai indicat ar fi ca prima echipa din play out si eventual si a doua sa participe la un baraj in 3 cu o echipa din pay off pentru stabilirea ultimei echipe care va merge in EL.Asa s-ar reduce astfel de momente.
Iftime...du-te si te culca, ca fara sa stie Conducerea nu se vinde nici un meci. Sinteti niste vanzatori jenanti...si asa veti ramane !
Mai termin-o cu prostiile astea, nea blăteanu. Spectacol ieftin in presă pt public. Blat cât vodka ta de mare. Rușine să vă fie. Ar trebui să nu mai mergem la nici un meci .
Se crede si el un Gigi Becali!!!
Un ban castigat "cinstit" e binevenit, nea Iftene! Mai ales daca cinstea vine de la preteni vechi intru blaturi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.