Alte știri din fotbal
Mesajul transmis de Edi Iordănescu, cu o zi înaintea meciului cu Turcia: „Diferența nu o face doar tactica sau forma de moment”
0
Victor Angelescu, cucerit de antrenorul rivalei din Superliga: „A făcut lucruri senzaționale”
0
Eugen Neagoe a plecat de la Petrolul » Reacția antrenorului + Favoritul să-l înlocuiască
3
Clauză de reziliere actualizată pentru titularul lui Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Cristiano Ronaldo, aproape de Real Madrid!
0
Griezmann, după transferul în MLS: „Acesta a fost unul dintre motivele pentru care am ales să joc aici”
0
Legenda Angliei, mesaj emoționant după anunțul plecării lui Salah: „A fost minunat să te avem în fotbalul englez”
0
Atletico Madrid continuă războiul cu Real și arbitrajul: „Sperăm ca «mașinăria» să-și facă timp”
2
Lifestyle
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
UMILINTA! numele tau e dinamo!
conform a ce se vede sunteti umilinta intruchipata!
Conform transfermarkt avem lot peste fcu craiova dar ei au batut botosani, noi nu. Deci antrenorul e problema
Nu e de vină Stoican, dacă nu are jucători. Păi semeni grâu și vrei să iasă porumb? :))
Nicaieri cand nu a mai fost dorit Muresean nu a tinut de scaun si nu a facut circ. A dat "Buna Ziua" si a plecat. Deci varianta cade.
1) Ca jucator nu ai voie sa-ti critici Antrenorul!.. 2) Sa spui ca Antrenorul nu stie nimic este banal!.. 3) Daca esti nemultumit faci o programare si discuti problema!.. 4) Daca dupa discutie totusi nu exista o inbunatatire a situatiei atunci pleci deoarece esti prea slab sau nu te potrivesti in Systemul pe care Antrenorul il are. * Nu exista Antrenor care nu vrea ca un jucator ff. bun sa nu joace. Pararea mea este ca acest jucator are caracter slab.
si acum a raamas si fara club muresan. si vitan barzesti este ca si retrogradata.
Rednic putea să aducă jucători buni cum a mai adus si echipa isi putea reveni. Numai că mureșan a prins momentul de a scapa de el . Simtea ca ramane fara putere in club.
Nu doar asta,dar si "fanul" l-a dat in primire :)))))
Acum, să fii un no name și să-l faci prost pe Stoicaneti, care a fost ceva fotbalist la viața lui, e cam mult. Jovanovici ăsta dacă a ajuns la Mimao e clar ce valoare e.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.