Alte știri din fotbal
Patronul de la FCSB a anunțat ce se întâmplă cu Dennis Politic
0
Gigi Becali a încasat 10 milioane de euro: „E bine, nu e extraordinar”
0
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Știri din fotbal internațional
Trei variante: italienii au anunțat unde poate ajunge Radu Drăgușin, dacă pleacă de la Tottenham
0
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Legăturile lui Ion Iliescu cu generalii din rețeaua „Corbii” racolați de ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
ce zici tu bravo ilie m-ai mult de locul cinci nu luam ,eu am vazut faze frumoase create de steaua am remarcat cresterea de forma a lui tanase iar locul pe care il vom obtine v-a depinde de cat de repede se v-a omogeniza echipa doar nu ai pretentie sa koace la fel ca uni ce joaca impreuna de 2-3 ani mie mi-a placut pacat ca stricat coltescu meciul in rest ok
@laci73:pai ce cauti tu pe aici laci baci?.....grohaitorul muri al vostru de cate ori a vazut"alt meci" cand fluiereasii greseau in detrimentul adversarelor voastre?
conferinta de 2 lei RUSINE!!PARCA VAZUSE ALT MECI
Bravo Ilie,cu asa joc o sa terminam pe locul. Ai declarat ca nu-i ceri sfaturi lui Piti dar in schimb il intrbi de jucatorii transferati....????? Cine sa te inteleaga,oricum esti cel mai slab antrenor avut de Steaua. Nu-mi doresc dar etaple viitoare o vor demonstra.
pai nu ai vazut destule ocazii si combinatii?? mai asteapta si tu 2-3 luni. de jucat are destule momente bune in joc.
bravo Ilie mai mult de locul 5 nu luam!
@simohayha Auzi ma , ce-ar sa va pisati pe voi si sa dati vina pe noi , stati in mo.rtii vostri acasa ca nu are nimeni nevoie de "suporteri" ca voi , mai plecati draq de amarati , si voi baieti , mancati carpe ude acasa dar suferiti de "mega suporteri" Muriti , nu va vrem !
Sunteti nnebbuni sau va trebuie ochelari...De unde 8000 de spectatori? Era aproape pustiu ieri la casele de bilete...Abonatii au lipsit o droaie...Doar daca nu au fost adusi PNG-istii! Jiji, ciocul mic! Vorbesti iar mult si prost! Ne faci de ras cand deschizi gura!Nu mai vorbi cu presa...Ai grija, te lasam balta si cu Grasshopper daca nu taci!
mare izbanda: 2-1 cu Branestiul cu gol din 11m!!! oare cand va mai juca si Steaua fotbal??
wow, ce penibil, la ce spectacol grotesc asistam....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.