Alte știri din fotbal
Un transfer și o plecare au fost oficializate azi de Sepsi
0
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
Arbitrul înscris în partidul lui Emil Boc, delegat la Supercupa Craiova - U Cluj. Reacția oltenilor
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
12
Știri din fotbal internațional
Surpriză pe aeroportul din Rio de Janeiro » Câți jucători s-au întors după eliminarea din „optimile” Mondialului!
0
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile UCL: ce va apărea pe tricourile juveților
0
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
8
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
4
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
vaaaaaaiiiiiii saraciiiiiiiii.....de aia nu au valoare , ca nu sunt platiti destul . adica daca aveau 1 mil euro pe luna fiecare luau campionatul , nu ???? Iar Ilie Stan "si-a salvat imaginea" , nu ??? Adica i s-a promis ca ramane in divizie si nu se poate pentru ca exista un profesionist pe nume GRIGORAS care fara sa se planga i-a luat locul in divizie , si acum nu mai are cine sa cada , nu ??? ...si e tare suparat :) ... nu-i nimic ...o sa curga ofertele .....lol mama, mama , ce va mai incurca pe voi oamenii care chiar stiu meserie ..... :) ...este ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.