Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Moldovene, tot nu ne-ai lămurit cu privire la etimologia cuvântului „Minamo”!! Dacă e desprins din „ABC-dar”, atunci nu (mai) e nevoie de nicio explicație...
in Bucuresti are Steaua din liga 1 sediul bah pro99stule. ce naiba delirezi acolo? bine ca va desfiintati in scurt timp. V-au expulzat astia de pe NA pentru ca nu ati platit datoriile bah. acum jucati pe orezaria asta. de parca radunovici sau cretzu nu o sa intra la rupere. de parca jucatorii imprumutati o sa puna osul la bataie.
Clubul de fotbal Dinamo e proprietarul gazonului din imagine si nu stiu eu??
eu propun sa se joace meciul pe stadionul celor de la steaua !! Cum care Steaua ?? Steaua prostilor din Berceni !!!
Cum sa aperi asa ceva?? Cum s-a ajuns in situatia asta?? Ca de obicei nu e nimeni tras la raspundere ... nu e nimeni responsabil, investitia pt refacerea gazonului oricum vine de la buget sau de la clubul sportiv, nu?
prostule.Steaua joaca inca din 2011 pe Steaua arena aka national arena. asa ca idee,nicio echipa din Romania in afara de cateva nu are propriul stadion. cat de prost sa fii bah sa nu intelegi asta?
haha, tocmai mimisor s-a apucat sa faca misto de popesti (si) leordeni, uita ca ficisibi-ul a avut sau are sediul social in popesti leordeni ? oricum nimeni nu stie unde are sediul aceasta echipa, berceni, mogosoaia, bd. drumul taberei nr. 74 bloc 5, sc. B, ap 15? sau poate chiar popesti leordeni :)
*** in frunte cu mimi, rad de gazon, dar ei nu se gandesc ca nu au nici un astfel de gazon, este o echipa fara casa , fara un stadion.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Incredibil mi se pare că Minamo încă mai există. Gazonul ăsta (pământ, de fapt) e un fel de Minamo al gazoanelor, adică un câmp răpănos.
Nu mai bine jucați pe Arena Națională,ca sa aduceți un ban la club(la Dinamo).Oricum de retrogradare nu scăpați,indiferent de rezultatul cu FCSB,ca mai sunt multe meciuri de jucat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.