Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Revelația sezonului a câștigat prima cupă din istoria de 120 de ani a clubului
0
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Benzina s-a scumpit, motorina s-a ieftinit. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
Poate se facea curatenia dinainte de Pasti...
Două mingi jerpelite niște poze de 40 de ani și două cupe ruginite, astea sunt.........” cele mai prețioase trofee din istoria clubului” ???!!! Evident că erau depozitate provizoriu , dar sughacii brânzari trebuie să inventeze .....
Esti cam balbait.
Cu stema recuperata castiga 37 de milioane de la gigi. Se construieste un stadion nou. Alte nelamuriri ?
bre, ia o pauza ca trollezi de cateva zile pe aici si la toate articolele cu Steaua. mai mananca si tu, mai bea o cana cu apa.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Gsp,sa inteleaga si fanii ca armata doar distruge.Sa spuna Talpan si CSA cat s a castigat cu stema recuperata de la Gigi si cat au pierdut de cand nu mai inchirieaza stadionul. Sa spuna domnii din armata si de ce stadionul este o paragina.
Stiu teoria trollilor gigisti, judecatorii au ceva cu gigi, FRF nu cunoaste regulamentul. Sunt doar procese politice. Gigi a fost condamnat de 3 ori la inchisoare cu dreptatea in mana. Chiar au ghinion gigistii.
37 de milioane prejudiciu. In maxim 2 ani insolventa/faliment. Exclusi din Europa 3-4 ani. Un miting cu 325 de oameni. Doar lucruri bune se intampla cu echipa fara nume a infractorului gigi. Dar tu piticule, poti sa ai dorinte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.