Alte știri din fotbal
Pentru ISTORIE! A fost semnat actul pentru OZN-ul din inima României care va costa 64.000.000 de euro
0
Daniel Bîrligea, scos la vânzare » Impresarul atacantului de la FCSB, anunț major: „Pentru jumătate din sumă”
2
Atacant la Dinamo: cine ar urma să plece, în cazul unui transfer » Ce se întâmplă cu Vladislav Blănuță
2
Legenda lui Dinamo a remarcat 5 jucători ai lui Kopic: „Ei dau forță, siguranță”
0
Știri din fotbal internațional
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Condiția pusă de Jurgen Klopp pentru a o antrena pe Real Madrid » La ce jucători s-ar putea renunța în vară
0
Chivu, contraatac la Mourinho: „Dușmanii fac gălăgie, dar mă bazez pe experiența mea din academia lui Inter”
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
In sfarsit, usor usor incepe sa se scrie si adevaruri. Acum va intreb si eu, daca echipele din Serbia tin de ministere, cum de joaca in cupele Europene? Vai m a m a noastra de tara de b a n d i t i!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Auzi ba randoame in Serbia cluburile nu sunt private ci țin de ministere ori primarii...
nem, sa-i dea talpanel aia 30.000 hotarati de justitie, sa-i mai dea lu Coman 3 salarii reduse
bravo...le-o zis-o la ziaristii romani pe fata!!! bravo
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai văzut tu scris vreun text de lege? Doar afirmații cum ca “cluburile departamentale“...
mda, pentru unu la care oricum ii vine ajutorul, pare simplu
si sa stea pe zero luni intregi? pai nu mai bine-i pe 8-10.000 de euroi, hater ipocrit?
E smart impresarul! Treaba asta ar trebui să fie mutuală. Ar fi interesant să meargă băieții la Becali și să-zică: bre nea Jiji, demisionăm, că e e caz de forță majoră. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.