Alte știri din fotbal
600 de meciuri la CFR Cluj! Mario Camora a atins o performanță fabuloasă în meciul cu Corvinul Hunedoara
0
În direct la GSP Live, a cerut schimbarea unei reguli din fotbalul românesc: „Chiar nu înțeleg!”
0
Gheorghe Hagi susține acum o conferință de presă » Citește aici toate declarațiile selecționerului României
0
Conducerea lui Sepsi trage semnalul de alarmă la GSP Live: „Niciun jucător nu a făcut asta până acum”
0
Știri din fotbal internațional
Ritualul secret al lui Vincent Kompany dinaintea meciurilor lui Bayern: „Am 20 de minute pentru asta!”
0
Neymar, prima „victimă” a unei noi reguli împotriva tragerii de timp: un minut în afara terenului
0
Jose Mourinho, cu ochiul vânăt la amicalul lui Real Madrid
0
Liverpool a încheiat seria amicalelor cu o victorie, Iraola așteaptă mai mult: „Le cer să facă lucruri puțin diferite”
0
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
FRUMOS PROIECTUL, si cei de la UTA si Pandurii neau uimit cu proicetele acum vreo 6-7 ani si inca nu sunt gata....FAPTE VREM SAL VEDEM RIDICAT SA SE MANDREASCA IASUL , ditamai orasul sa stea in acel stadion mic si invechit.
impachetatorilor,cum puneti voi botul la orice tampenie...mai degraba va semana cu coroana regelui...cioabla.
wowww.. sa vezi cand va aproba daramarea actualului stadion si a construirii unui rezidential.. cu 3 locuri de o parcare subteran.. iar ceilalti pot opri si pe trotuarul de la bulevard.. pe 5 randuri.. ca e lung copoul.. este unde ;).. mai rau ca la bucale va fi; aa.. si sala din podu rosu ramane acolo?!.. sau mai face Palas.ul niste birouri acolo.. si cotizeaza in schimb la dracu'n praznic.. moara de vant.. la noul proiect?! o mana spala pe alta ;).. noul proiect.. woww.. ceva frumos.. sa nu se darame Sararia peste el.. cum pleca muntele la Azuga.. tu'i izvoarele mamei lor.. de izvoare ;)
da ce acolo traiesc cetateni de rangul 2?cu ce bani si a facut craiova ,tg jiu ,mai nou steau ,rapid ,targoviste si chiar si cluj partial ? iasul de ce nu ar pute primi bani de la guvern?
si cum o sa denumeasca arena, dupa numele lui fiu-su? :))... Iasul nu are bani pt jucatori si viseaza avioane
Bine că nu e în stil...„Coronavirus” !
De ce nu o fac de 30000 de locuri sa fie stadion Elite? Cine știe când vor avea echipa în primăvara Champions League sau Europa League, orice e posibil în viitor dacă își doresc cu adevărat. Primul pas e făcut, l-au pus pe Rednic antrenor, niște jucători bunuri cu care sa atace anul viitor play_off-ul. Poate au noroc sa ia Cupa chiar anul acesta. Depinde cât de mult își doresc acest lucru. Oricum, felicitări!
Ce monarhiști ne-am făcut! :)))
Felicitari !Viata trebuie sa mearga inainte !
Sa scri WOW can se construieste un spital modern ...ma ***!!!Nu tie rusine se moare cu capete medici infectati care isi dau demisia ...si tu gtebucuri de stadioane??!!!!Cel putin 2 ani nu se va intra pe stadioane!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.