Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O dovada care dovedeste ca fcsb nu e Steaua, e faptul ca Steaua nu beneficiaza de-atata promovare cat beneficiaza fc fcsb. Steaua nu are ziar propriu. Steaua nu plateste ambalatori de guvizi ca sa-i dedice ode. Sefii Stelei nu-s nici circari si nici ciobani.
Ce porcarie de articol. Fcsb nu mai e Steaua pentru ca a pierdut in justitie dreptul sa foloseasca acest nume, pentru ca acest patron a aratat nepasare si dispret fata de traditia si tot ce a insemnat acest club. Nu o spun cu vreo satisfactie, pentru ca daca iubesti fotbalul, nu e o placere sa vezi um un club de traditie, chiar si rival, dispare sau isi pierde identitatea.
Cu care parte a corpului gândesc "gazetarii"? Ce are una cu alta?
gigist prost, scuze pentru pleonasm.
„Roș-albaștrii au înscris doar două goluri din lovituri libere directe în tot sezonul!” Măi, iar? „ , echipa lui George Becali este înregistrată la LPF cu numele Fotbal Club FCSB SA, are culorile galben-albastru și sediul social în Mogoșoaia.” ))) O faceți intenționat?
A fost nevoie sa se adune trei capsoare la un loc pentru a scrie o mare aberatie. Sotiile dumneavoastra ar trebui sa va munceasca mai mult in gospodarie,dar probabil ca si acolo faceti doar nefacute.Multe suporta pamantul asta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce titlu stupid.....si. e argumente!!!!.....nu sunt hater dar incep sa cred ca sunt prea multi nătărai care scriu in ziarul asta!
ce titluri pentru hateri baga zeppelin
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.