Alte știri din fotbal
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Miron spune ce a vrut la gafa inexplicabilă din Craiova - Botoșani
0
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga. Mbappe a deschis scorul
0
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
A.S.A. a murit in 2004. Clona politica nu are legatura cu Muresul. Toti au murit pe mana lor. Nu i-a ajutat nimeni.
Rapid,petrolul,farul,asa,poli,arges,cfr...au murit ..acum nu va ramane decat sa strigat cu totii...forza steaua singura unica cea mai buna echipa de fotbal ...
Nu moare dar agonizeaza. Vezi ce se intampla. Tot sistemul este putred. Minunatul nostru patron, care nu a bagat un ban in echipa ci a ***, acum sta cu mana intinsa la suporteri. As baga si eu bai, dar nu sunt sigur ca se vor duce unde trebuie. Este o similitudine izbitoare cu statul roman care, dupa ce a negociat pielea urslui din padure, pe banii nstrii petru opera lui Bancusi (ca milioanele le avea tot din taxe si impozite), sta cu mana intinsa tot la noi si vrea o taxa benevola de patriotism cultural. Asta in situatia in care omeni mor prin spitale cu zile din cauza afacerilor la care au inchis ochii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sumele mari din drepturile TV, mirajul Champions League, echipele transformate in masini electorale si capusarea din interior au distrus fotbalul. In urmatorii 15-20 de ani nu vad nicio sansa de schimbare.
Corect! Clonei de la Tg Mures nu-i spune ASArdealul, ca Daniel Stanciu a recunoscut ca nu inseamna nimic literele.
Si crezi ca este normal unde a ajun fotbalul romanesc? Nu crezi ca pestele se impute de la cap? Federatie, patroni care-i sustin etc.
Rapid nu moare !! Nici Petrolul !! Ati distrus fotbalul dar nu veti reusi sa distrugeti echipe cu traditie
KVSC - au avut bani dar au fugit cu ei ; Petrolul - bani aruncati intr-o veselie pe staruri gen Tamuz ; Anticarcel - au tinut de jucatori pt ca au vrut trofee ; CEO - jucatori platiti mai bine decat dinamo ; Recas - o echipa artificiala , nici aia din oras n-o accepta ; Toate cluburile puteau si pot s-o duca bine merci din drepturile tv , dar cei care au aspiratii de performanta si au tocat banii pe salarii nerealiste, si-au facut-o cu mana lor . In sistemul cu 18 , Otelul Galati - virtual retrogradata - a stabilit campioana , pentru ca a jucat corect . In play-off , ASArdealul , echipa de pe locul 6, a facut figuratie si a traficat punctele pentru ca n-a interesat-o decat sa scape de play out . Pana nu se schimba regulamentul si cei care au ganduri de insolventa nu ajung direct in liga a III-a , nu va fi un sistem echitabil .
Aberatie a fost si anul trecut cand a ajuns Botosani de pe 8(parca) in E.L. Cat timp ai insolventi in liga I risti sa ai si situatii de genul asta.
Rectific. Marefeream la play-out!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.